Anasayfa /  Medya /  Dizi

Teşkilat 33.Bölüm izle | Teşkilat 33.Bölüm Önizleme

Teşkilat 33.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Teşkilat 33.Bölüm Önizleme yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Teşkilat dizisinin yeni bölümü 6 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Teşkilat 33.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 06 Şubat 2022 04:55

Teşkilat 33.Bölüm izle | Teşkilat 33.Bölüm Önizleme

Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Teşkilat 33.Bölümde de nefes kesecek

TEŞKİLAT 33.BÖLÜM İZLE

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Elçi’nin ölümüyle birlikte bir darbe daha alan Yıldırım büyük bir vurgun yapmanın peşine düşer. Nemesis’in ilk adımı için uygulamaya koyduğu plan tüm Türkiye’yi derinden etkileyecek olaylar silsilesinin de başlangıcı olur. Ekip, Yıldırım’ın planının ne olduğunu öğrenmek için yaptığı operasyonda daha önce hiç bilmedikleri yeni bir gerçekle yüzleşir. Bu yüzleşme birçok sorunla birlikte yeni planları ortaya çıkarır.

Diğer yanda Halit, kızı ile ilgili yeni bilgilere ulaşır. Bu yeni bilgiler ışığında Halit, Yıldırım’ı hiç beklemediği bir yerden vurur.

Nemesis’in ortaya çıkışıyla beraber Serdar ve Zehra ölümün eşiğindeyken Serdar için beklenmedik yeni sürprizler ortaya çıkar.

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar