O Ses Türkiye Baran - Barış İkiz Kardeşler yıktı geçti - İzle

O Ses Türkiye yeni bölümüyle ekrana geliyor. Beyaz'ı etkileyen Baran - Barış İkiz kardeşler finalin resmen adı oldular. Baran ve Barış'ın etkiliyeci sesleri ve söyledikleriyle dört juri üyesini birden döndürmeyi başardılar. İşte gecenin ve sezonun en etkileyici performansı.

O Ses Türkiye yeni bölümüyle ekrana geldi. Başta Beyazıt Öztürk'ü ve diğer juri üyelerini gözyaşlarına boğan Baran ve Barış (ikizler) performansıyla şimdiden isimlerini finale yazdırmışlar gibi gözüküyor.Dört jürinin dördünü de döndüren ikiz kardeşler programda aynı zamanda Murat Boz ile de bir şarkıyı düet yaptılar. Acun Ilıcalı'nın "Çok zor bir karar. Evet dört jüriyi de döndürdünüz. Seçiminiz nedir?" sorusuna Barış Solar herkes çok değerli bizim için. Ancak buraya gelmeden bir kararımız vardı. Buraya gelince azıcık kafa karışıklığı olsa da biz vazgeçmeyeceğiz kararımızdan ve Beyazıt Öztürk diyoruz." yanıtını verdi. Programda hem duygusal anların da yaşandığı bu performans için jüri üyeleri ve Acun Ilıcalı finali görebileceklerini söylediler. Baran ve Barış Solar kardeşlere çıktıkları bu güzel yolculukta başarılar diliyoruz.BARAN VE BARIŞ SOLAR KİMDİR?

Profesyonel müzik hayatına 15 yıl önce beraber beraber başlayan daha sonra birisi Ankara'da birisi İstanbul'da çalışmalarına devam eden Baran ve Barış Solar ikiz kardeşler  4 Kasım Pazar akşamı O Ses Türkiye yarışmasında jüriyi inanılmaz etkileyen bir performans sergilediler. Küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgili olduklarına söyleyen kardeşler Murat Boz'un enstrüman çalmayı nerden öğrendiniz sorusuna "Babamız cezaevinde çalışıyordu. Ordaki mahkumlar sağ olsun bize gitar ve bağlama çalmayı öğrettiler." yanıtıyla cevap verince bütün stüdyo alkışladı ve Beyazıt Öztürk "Filmlik hikaye bu." diye ekledi. Jürilerin muhteşem yorumlarını alan ikizlere özellikle Beyazıt Öztürk çok etkileyici şeyler söyledi. "Bu yarışmada farlı duygular hissettim ama siz bana O Ses Türkiye'nin toplamını hissettirdiniz. Sanki benim buraya katılma sebebimmişsiniz gibi hissediyorum." şeklinde yorum yapan Beyazıt Öztürk'e yarışmacılar da geçmişe yönelik ona dair duygusal anıları ile destek verdiler.

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 00:28

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER