Bakan Selçuk'tan Müge Anlı'ya ''Palu Ailesi'' için sert tepki!

Haftalarca Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Palu Ailesi ortaya çıkan görgü tanıkları ve itiraflarla bir anda ülke gündemini sallamıştı. Ailenin gözaltına alınıp tutuklanmasından sonra herkes rahatlamış ve adaletin yerini bulduğunu dile getirmişti. Ancak ile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Palu Ailesiyle alakalı işlenen konunun aile ve çocuk dostu yayınlar olmadığını ve bu konuyla ilgili Müge Anlı ile konuşulacağını dile getirdi.

Bakan Selçuk'tan Müge Anlı'ya ''Palu Ailesi'' için sert tepki!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, gündemdeki konulara yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Televizyonlardaki aile ve çocuk yayınlarından şehit ve gazi yakını atamalarına kadar birçok önemli başlığa değinen Bakan Selçuk, Palu ailesi ile ilgili şunları söyledi:

"Palu çok dehşet bir vakaydı, bu kadar sürmesi gerekiyor muydu Müge Anlı ile bunu konuşacağız"

Televizyon programlarıyla ilgili RTÜK Başkanı ile görüştüğünü ifade eden Bakan Selçuk, "RTÜK Başkanımızla aile ve çocuk dostu yayınlar hakkında konuştuk. Aile ve çocuk konusunda çok fazla yayın olmadığını görüyoruz. Çeşitli teşvik mekanizmaları kurarak bunları arttıracağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 15:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
Natho özel
Natho özel - 3 ay Önce

Siz sustunuzda ne oldu ülkede tecavüzler çocuk istismarı kol geziyor siz müge anlı kadar yürekli olsaydınız keşke çocuk işçileri dilencileri yasaklasaydiniz onlara eğitim verseydiniz göz yummasaydiniz

SIRADAKİ HABER