Apple'ın üzerinde ki lanet ne ? Apple'ın yeni güncellemesi iOS 12.1.4'de isyan ettiren hata!

Sürekli yeni bir hatayla tüketicilerinin karşısına çıkan Apple bu sefer de bağlantı problemiyle karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz günlerde yeni sürümü iOS 12.1.4 güncellemesini kullanıcılarına sunan Apple'a bağlantı problemi ile faka bastı. İşte detaylar...

Apple'ın üzerinde ki lanet ne ? Apple'ın yeni güncellemesi iOS 12.1.4'de isyan ettiren hata!

Bildiğiniz üzere Apple, iOS 12.1.3 sürümünde görülen Grup FaceTime hatasını çözmek adına iOS 12.1.4 güncellemesini yayınlamıştı. Ancak yeni güncelleme beraberinde başka sıkıntıları getirdi. Bazı kullanıcıların Wifi ve hücresel veri tarafından sorun yaşadığı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan yazılım hatalarını Twitter üzerinden Apple ile paylaşan kullanıcılar, bağlantı hızının oldukça yavaş olduğunu bazı kullanıcılar ise hücresel veri bağlantısının tamamen kapandığını ve yapılabilecek her şeyi denemelerine rağmen geri aktif edemediklerini açıkladı.  

Bunların yanı sıra fotoğraflar, e-posta, Touch ID ve sesli notlarda hataların görüldüğünü dikkate alırsak, ABD'li şirketin iOS 12.1.4 güncellemesini yayınlama da biraz acele ettiğini söyleyebiliriz. Apple'in ise henüz bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadığını da belirtelim.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 20:54

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER