Anasayfa /  Güncel

Tanga gelinlik tartışması büyüdü!

Düğün sezonu açıldı. Düğün sezonun açılması ile yeni gelinlik modelleri revaçta. Avrupa'daki bir gelinlik mağazası tarafından tanıtılan tanga gelinlik, düğüne uygun olmadığı gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları, "Düğüne böyle gelinmez, yatak odasında giysinler" şeklinde yorumlarda bulundu.

Abone ol
Abone ol Editör Mehmet Durna 07 Haziran 2022 14:58

Avrupa'da birbirinden farklı gelinlik modelleri, tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bunlardan bazıları ilgi görürken, bazıları da eleştiri alıyor. Ancak Avrupa'da son olarak bir gelinlik mağazası tarafından tasarlanan "tanga gelinlik" tartışmaların odağı haline geldi.

GELİNLİĞE TEPKİ YAĞDI

Geçtiğimiz günlerde mağazanın sosyal medya hesabından bir manken üzerinde çekilmiş fotoğraflarla görücüye çıkarılan tanga gelinlik, çok sayıda eleştiri aldı.
Sosyal medya kullanıcıları, gelinliğin düğün için uygun olmadığı görüşünü savundu.

"YATAK ODASINDA GİYSİN"

Bazı sosyal medya kullanıcıları da gelinliğin tamamen mahrem bölgeleri açıkta bıraktığını ve bu tarz bir gelinliğin konuklara da saygısızlık olacağını söyledi. Sosyal medya kullanıcıları, "Düğüne böyle gelinmez, yatak odasında giysinler" şeklinde yorumlarda bulundu. 

 

Yorumlar