Anasayfa /  Foto Galeri

Suzet’in yepyeni şarkısı "Sana Çıkmaz Bu Yol" tüm dijital platformlarda!

Pozitif enerjisi ve dans ettiren şarkıları ile müzikseverlerin gönlünü fetheden Suzet, geçtiğimiz aylarda yayınladığı, dinleyicilerin büyük beğenisini kazanan “Neler Neler”den sonra içinde hem isyan hem aşk olan yeni şarkısı “Sana Çıkmaz Bu Yol”u 25 Ağustos Cuma günü tüm dijital platformlarda sevenleri ile paylaştı.

Suzet’in yepyeni şarkısı "Sana Çıkmaz Bu Yol" tüm dijital platformlarda! - Sayfa 1

Küçük yaşlardan itibaren müziğin sihirli dünyasına adım atan Suzet, “2022 Yaz Üçlemesi” projesi ve geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı “Neler Neler”in ardından, isyan ve aşkı aynı potada eriten, mecburi bir ayrılığın enerjik ritimlerle anlatıldığı anlattığı “Sana Çıkmaz Bu Yol”u 25 Ağustos Cuma günü müzikseverlerin beğenisine sundu.

Suzet’in yepyeni şarkısı "Sana Çıkmaz Bu Yol" tüm dijital platformlarda! - Sayfa 2

Yoğun tempolu, bol mücadeleli ve yollarda geçen bir dönemde şarkı ile yolları kesişen Suzet, Pop, Afro ve Rap esintileriyle bezeli düzenlemesiyle, akılda kalan söz ve melodileriyle dikkat çekici bir şarkıya imza atıyor. “Sana Çıkmaz Bu Yol”u “insana kaderi sorgulatan bir şarkı” olarak tanımlayan Suzet, “Gerçekten kader diye bir şey var ve akacak kan damarda durmuyor mu? Yoksa onu değiştirmeye gücümüz yeter mi?” diye soruyor.

Suzet’in yepyeni şarkısı "Sana Çıkmaz Bu Yol" tüm dijital platformlarda! - Sayfa 3

Sözlerini önceki şarkılarında da işbirliği yaptığı Tüzzün ile kaleme alan suzet, müziğini Tüzzün’ün bestelediği “Sana Çıkmaz Bu Yol”un düzenleme ve mix sürecini Ufuk Kevser üstlenirken, mastering aşamasında ise Utku Ünsal’ın imzası var. Kayıtları Blue Kite Studio’da Mahmut Albulak tarafından tamamlanan şarkının çekici kapak fotoğrafı ise Metin Kuşçu’nun objektifinden hayat buldu.

Suzet’in yepyeni şarkısı "Sana Çıkmaz Bu Yol" tüm dijital platformlarda! - Sayfa 4

Suzet’in mecburi bir ayrılığı anlatan ama ayrılığın da zamanın da yenemediği duyguları yaşatan, hem sözleri hem melodisiyle kulaklarda ve akıllarda iz bırakacak olan “Sana Çıkmaz Bu Yol” isimli teklisi 25 Ağustos Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.