Anasayfa /  Foto Galeri

Survivor'da aşk iddiaları adayı sarstı!

Survivor programında yeni bombayı Nisa ve Ogeday patlattı. Fragmanda karşı karşıya gelen Mert, Sude, Ogeday ve Nisa dörtlüsünde ipler gerildi. Bölükbaşı'nın gözlerimle gördüm diyerek iddia ettiği olayın ne olduğu merak edilirken iddiaların odağındaki Sude ise göz yaşlarına hakim olamadı. Şimdilerde programın sıkı takipçileri "Survivor 2022 All Star programındaki Mert Öcal ve Sude Burcu arasındaki olay ne, sevgili mi, ilişki mi yaşıyorlar?" sorularına yanıt aramaya başladı. İşte detaylar.

Survivor'da aşk iddiaları adayı sarstı! - Sayfa 1

SURVİVOR MERT VE SUDE SEVGİLİ Mİ?

Survivor 2022 sezonunda yeni bomba çok konuşulacak. Yayınlanan fragmanla beraber sosyal medyanın gündemine gelen Mert Öcal ve Sude Burcu arasında neler yaşandı? Oldukça merak ediliyor.

Survivor'da aşk iddiaları adayı sarstı! - Sayfa 2

PROGRAMDA ORTALIK KARIŞIYOR!

Adada olayların karıştığı yeni bölümde Acun Ilıcalı yaşananları,

"15 yıllık Survivor tecrübemde herhangi bir yarışmacının herhangi bir yarışmacı için böyle bir şey dediğini duymadım" açıklamasında bulunurken yine fragmandaki görüntülere göre; Ogeday ve Nisa ikilisi adeta Sude ve Mert'in karşısında saldırıya geçiyor.

Survivor'da aşk iddiaları adayı sarstı! - Sayfa 3

MERT VE SUDE ARASINDA NE GEÇTİ?

Yeni bölüm fragmanında Survivor Mert'in "Nisa ve Ogeday, Sude ve beni hoş olmayan durumlara düşürdüler" dediği görülürken Sude'nin yaşadığı gerginlik ise gözlerden kaçmıyor.

Survivor'da aşk iddiaları adayı sarstı! - Sayfa 4

Nisa ile Mert arasında yaşanan gerilimde Mert,

"Senin her olduğun yerde bir şey çıkıyor farkında mısın? Kaos çıkıyor" sözleri ile Nisa'yı suçluyor.