Anasayfa /  Foto Galeri

Survivor Barış ve Nisa'nın aşkını böyle ti'ye aldı! İşte Survivor Evrimin mesajı...

Survivor 2020'de birlikte yarışan ve yarışma sonrası da sürekli birlikte görüntülenen Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nın samimi bir şekilde çekilen videosu sosyal medyayı salladı. Bu görüntülerin ardından açıklama yapan ikili, hem aşk yaşadıklarını doğruladı hem de "Dost kazığı yedik" şeklinde bir açıklama yaptılar. Hem Barış'la hem de Nisa'yla bir türlü yıldızı barışmayan Evrim Keklik ise bu aşkı ti'ye aldı

Survivor Barış ve Nisa'nın aşkını böyle ti'ye aldı! İşte Survivor Evrimin mesajı... - Sayfa 1

Bu sezon Survivor'da yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın aşk yaşadığı iddiaları sık sık gündeme geldi. Her fırsatta "Nisa benim kardeşim" diyen Barış Murat Yağcı'nın Nisa Bölükbaşı ile öpüştüğü görüntüler ortaya çıktı.

Survivor Barış ve Nisa'nın aşkını böyle ti'ye aldı! İşte Survivor Evrimin mesajı... - Sayfa 2

Aşk iddialarını sürekli yalanlayan ikili ortak arkadaşlarının paylaştığı bir video ile ifşalandı. Murat Yağcı, geçen ay verdiği röportajda aşk haberleriyle ilgili, “Nisa'nın yaşı daha çok ufak ve ailesi de yıpranıyor" demişti.

Survivor Barış ve Nisa'nın aşkını böyle ti'ye aldı! İşte Survivor Evrimin mesajı... - Sayfa 3

ORTAK AÇIKLAMA YAPTILAR 

Sosyal medyada gündem olan gömrüntülerin ardından açıklama yapan Barış ile Nisa, "Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş 2 genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize layık olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlere daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz. Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara, eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin, bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz. Güzel işlerimizi hayata geçirip, daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk. Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz, ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimiz ile anılmak istiyoruz" dedi.

Survivor Barış ve Nisa'nın aşkını böyle ti'ye aldı! İşte Survivor Evrimin mesajı... - Sayfa 4

Çift, sözlerine, "İnsanların özelini kayda alıp paylaşmak suçtur. Şu an yayılan videoyu çeken ve paylaşan kişi çok yakın zamanda yargı önünde bunun cezasını ödeyecektir. Dileriz arkadaş bildiğiniz kimse sizin özel anlarınızı çekip paylaşmaz ve arkadaş kazığı yemezsiniz. İlişkiler ekran önünde değil, kalplerde yaşanmalıdır. Bizimle birlikte olan tüm güzel insanlara teşekkürler" diye devam etti.