Anasayfa /  Foto Galeri

Survivor All Star 2022 'de sürgün adasına kim gitti?

Survivor 2022 All Star'ın 30 Ocak Pazar ekrana gelen son bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu parkurda mücadele etti. Kaybeden takımda ise eleme adayı ve sürgün adasına gidecek ismi belirlemek için oylama yapıldı. Böylece Survivor'da haftanın 2. eleme adayı da belli oldu. Peki Survivor'da eleme adayı kimler oldu? Sürgün adasına giden yarışmacı kim oldu?

Survivor All Star 2022 'de sürgün adasına kim gitti? - Sayfa 1

Survivor 2022 All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylamada ise bir kişi hem eleme adayı oldu hem de Barış Murat Yağcı'nın ardından sürgün adasına giden 2. yarışmacı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu bir parkurda eleme adayı olmamak ve takımlarından birini sürgün kampına göndermemek için mücadele etti.


Haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan gönüllüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununa da oldukça motive geldi. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybetmek istemeyen ünlüler takımı ise varını yoğunu bu oyunda gösterdi.

Survivor All Star 2022 'de sürgün adasına kim gitti? - Sayfa 2

Güç ve denge olayının oldukça önemli olduğu ikinci dokunulmazlık oyununda yarışmacılar karşı takımın elindeki labutları, kendi ellerindeki labut düşmeden düşürmeye çalıştı.

Survivor All Star 2022 'de sürgün adasına kim gitti? - Sayfa 3

Son ana kadar başa baş geçen mücadelenin ardından ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım 2-1'lik skorla gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bu hafta ilk dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında yapılan oylamada sürgün adasına giden yarışmacı Barış Murat Yağcı olmuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden ünlüler takımı bir kez daha konseyde oylama yaptı.

Survivor All Star 2022 'de sürgün adasına kim gitti? - Sayfa 4

Yapılan oylamada, Birsen, Furkan, Mert ve Parviz'in isimleri yazıldı.