Anasayfa /  Foto Galeri

Suna Yıldızoğlu ünlü şarkıcı tarafından yıllarca şiddet görmüş!

Suna Yıldızoğlu, 44 yıl önce birliktelik yaşadığı müzisyen tarafından 8 yıl boyunca şiddet gördüğünü açıkladı. İşte ünlü oyuncunun şiddet gördüğü kişi ve şoke eden açıklamaları...

Suna Yıldızoğlu ünlü şarkıcı tarafından yıllarca şiddet görmüş! - Sayfa 1

Suna Yıldızoğlu, YouTube kanalında yayınlanan HaberBahane programına konuk oldu. Özel hayatından bahseden usta oyuncu, senelerce maruz kaldığı şiddeti anlattı.

Suna Yıldızoğlu ünlü şarkıcı tarafından yıllarca şiddet görmüş! - Sayfa 2

Özel hayatıyla ilgili konuşurken hayatı boyunca yalnız bırakılmadığını söyleyen Yıldızoğlu, 40'lı yaşlarından sonra kendisine aşkını ilan eden erkeklere sitem etti.

Suna Yıldızoğlu ünlü şarkıcı tarafından yıllarca şiddet görmüş! - Sayfa 3

Kendisine aşık olan kişilerden bahseden Yıldızoğlu, "Erkekler 'Bu hatun artık elden gidiyor' diyerek bana açılmaya başladı. Bunlar da mühendis ve profesör falandı. Ben de en sonunda uzaktan izleyerek beni kimlerin eline bıraktınız dedim. Bu nazik adamlar bana açılmaktan korktu. Ben sirk gibi bir yerde kaldım maymun gibi. Şikayet etmiyorum. Çetin Alp'le evliliğim uzun sürdü. Ben yıllarca onun çocuklarına baktım" dedi.

Suna Yıldızoğlu ünlü şarkıcı tarafından yıllarca şiddet görmüş! - Sayfa 4

"8 SENE ŞİDDET GÖRDÜM VE BİNLERCE KEZ ALDATTI"

1978 yılında 2. evliliğini bitirdikten sonra müzisyen Çetin Alp ile ilişki yaşamaya başladığını anlatan Yıldızoğlu, evlilikten korktuğu için nikah masasına oturmak istemediğini söyledi.

Alp'ten gördüğü şiddeti anlatan Suna Yıldızoğlu, sözlerine şöyle devam etti: