Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

Şile'deki gölette çardak faciası! Çardak çöktü, vatandaşlar göle düştü! video izle

Şile'deki gölette çardak faciası! İstanbul'da bayramın üçüncü gününde Şile Saklıgöl'e giden vatandaşlar hayatlarının şokunu yaşadı. Şile Saklıgöl'de içerisinde vatandaşların bulunduğu çardağın çökmesiyle vatandaşlar göle düştü. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

Abone ol
Abone ol 06 Haziran 2019 12:22

Şile'deki gölette çardak faciası!

İstanbul'da bayramın üçüncü gününde Şile Saklıgöl'e giden vatandaşlar hayatlarının şokunu yaşadı. Şile Saklıgöl'de içerisinde vatandaşların bulunduğu çardağın çökmesiyle vatandaşlar göle düştü. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.Şile Saklıgöl'de göl üzerindeki çardak bir anda çöktü. Çardakta bulunan vatandaşlar göle düşerek suda mahsur kaldı. Facia gibi olaya tanık olan bazı vatandaşlar yardıma koşarken çevredeki diğer vatandaşların da büyük panik yaşadığı gözlendi. Olay yerine kısa sürede itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Göle düşen vatandaşlar itfaiyenin ve vatandaşların çabası ile gölden çıkarıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenildi. 

Vatandaşların kurtarılma anları ise cep telefonu kamaralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde vatandaşlar düşen kişileri kurtarmak için göle giriyor, çevredeki diğer vatandaşlar ise büyük panik yaşıyor. 
Yorumlar