Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Sıfır Bir 6. Sezon 5. Bölüm webte izle | Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm nereden izlenir?

Sıfır Bir 6. sezon 5 bölüm webte izle | Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm nereden izlenir? Sıfır Bir 6. Sezon 5. Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Sıfır Bir 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. BLUTV'de büyük beğeniyle izlenen Sıfır Bir dizisinin yeni bölümü 5 Haziran 2019'da saat 19.00'da Blutv'de sizlerle

Abone ol
Abone ol 06 Haziran 2019 00:55

Sıfır Bir 6. sezon 5 bölüm webte izle | Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm nereden izlenir?

Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın’ın yaptığı Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay, Burak Şahin gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Sıfır Bir 6. Sezon 5. Bölümde de izleyiciyi ekrana kitleyecek

SIFIR BİR - BİR ZAMANLAR ADANA’DA SON BÖLÜM İZLE 

SIFIR BİR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SIFIR BİR - BİR ZAMANLAR ADANA’DA KONUSU

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. 

Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor.

Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan. 

SIFIR BİR 6. SEZON 5. BÖLÜM NEREDEN İZLENİR?

Efsane dizi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da dizisinin 6. sezon 5. bölümüyle 5 Haziran 2019'da saat 19.00'da Blutv'de hayranlarının karşısında olacak. Diziyi izlemeniz için Blu TV'ye kayıt olmanız gerekiyor.

SIFIR BİR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SIFIR BİR - BİR ZAMANLAR ADANA’DA SON BÖLÜM İZLE 

Sıfır Bir 6. sezon 5 bölüm webte izle | Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm nereden izlenir?

Sıfır bir 6. sezon 5. bölüm izle. Sıfır Bir Adana rekor kırıyor. Sıfır bir 6. sezon 5. bölüm izle yayınlanıyor. Sıfır bir yeni bölümde kimler ölecek, kimler kalacak merak ediliyor. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm yayınlanıyor.

SIFIR BİR - BİR ZAMANLAR ADANA’DA SON BÖLÜM İZLE 

Blutv ekranlarında yayınlanan Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm yayınlandı mı? Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm 19:01'de yayınlandı. ekranlarda rekor kıran Sıfır Bir Zamanlar Adana'da yeni bölümleri yayınlandı. sıfır bir 6. sezon 5. bölüm neler olacak. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm kim öldü kim kaldı merak ediliyor.Gökhan nefes altıkça bize yaşamak haram!Sıfır Bir yeni bölümünde Berto rüzgarı esecek. En yakın arkadaşını kaybetmenin acısıyla yeniden sahnelere dönecek Berto, kimsenin beklemediği hamleler yaparak intikamını alıyor. Sıfır bir 6. sezon 5. bölüm yine rekor kırıyor.Gökhan Abi ödü patladıSavaş ve Cihad artık ne pahasına olursa olsun Gökhan'a sıkıntı vermeye kararlıdır. En büyük sıkıntıyı Gökhan'ı korkutarak verecek. Gökhan nerdesiniz sözüne arkandayız diyerek büyük bir savaşın başlamasına neden olacak. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm sonra final tarihi merak ediliyor.Sıfır Bir 7. sezon olacak mı?Sıfır Bir Blutv için 7. sezon anlaşması henüz gerçekleşmedi. Sıfır Bir final mı yapacak bitecek mi sorusu şu an için bittiği yönünde haberler geliyor. Sıfır Bir 7. sezonu büyük ihtimalle olmayacak ve bu sezon final yapacak.


Yorumlar