Anasayfa /  Foto Galeri

Şeyma Subaşı'ndan Hamileyim ve evlenmiyorum itirafı!

Yaklaşık yedi aydır Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan ve iki hafta önce evlilik teklifi alan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla magazin gündemine bomba gibi düştü. Şimdilerde evlilik hazırlığı yapan Subaşı, nikahı ertelediklerini ve hamile olduğunu açıkladı.

Şeyma Subaşı'ndan Hamileyim ve evlenmiyorum itirafı! - Sayfa 1

İki hafta önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, yaşadığı heyecanı sevenleriyle paylaşmış, 'Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum' sözleriyle teklifi kabul ettiğini duyurmuştu.

Şeyma Subaşı'ndan Hamileyim ve evlenmiyorum itirafı! - Sayfa 2

Ibıza'da gerçekleşen törenden mutluluk pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan sosyal medya fenomeni Subaşı, son açıklamasıyla herkesi şoke etti.

Şeyma Subaşı'ndan Hamileyim ve evlenmiyorum itirafı! - Sayfa 3

HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI 
Instagram hesabından ingilizce bir metin yayınlayan Subaşı, "Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım" ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı'ndan Hamileyim ve evlenmiyorum itirafı! - Sayfa 4

30 yaşındaki Şeyma Subaşı hamile olduğunu duyurduktan sonra; paylaşımını ise hemen sildi.