Anasayfa /  Foto Galeri

Şeyma Subaşı, kitabının sayfalarını paylaştı

Şeyma Subaşı, kitabının sayfalarını paylaştı - Sayfa 1

Şeyma Subaşı satışa çıkan Sadece Şeyma isimli kitabını Instagram sayfasından paylaştı. Subaşı fotoğrafların altına şu notu düştü: Sadece Şeyma'dan bazı sayfalar.. Hayatımdan çıkardığım derslerden ikincisi; Kendinizi sevin hem de ço , tüm yanlışlıklarınızı bağışlayıp kendinize sıkıca sarılın. Şeyma Subayı olmamı sağlayan herkese selam olsun.

Şeyma Subaşı, kitabının sayfalarını paylaştı - Sayfa 2

Acun Ilıcalı’dan bahsedilmeyen kitabın ilk sayfasında “Şeyma Subaşı olmamı sağlayan herkese selam olsun” yazısı yer alırken, ikinci sayfasında “Acımadı ki” ifadesi bulunuyor. Kitabın ön satışı için yayımlanan metin şöyle: “Hatırladığım ilk anı neydi? Annemle babamın bana sıkıca sarıldığı aklıma geliyor. Hepimizin güldüğünü hatırlıyorum sonra. Ve anneannemin masallarını. İlk anılarımı bulutlar üzerindeymişim gibi hatırlıyorum, sonrası fırtına… hepinizin bildiği gibi… ve şimdi yine pembe bulutlar… hepimizin yaşadığı gibi… Ben de bir annenin gözünün nuru, bir babanın altın saçlı kızıyım. Ve küçük bir kız çocuğunun, kucağında uyumayı çok sevdiği annesiyim. Bunları unutmadan okuyun isterim hayatımı…”

Şeyma Subaşı, kitabının sayfalarını paylaştı - Sayfa 3

Şeyma Subaşının paylaştığı sayfalardan dikkat çeken bölümler: Çoğunuz hatırlamaz, ben çocukken "Dokun Bana" diye bir yarışma vardı, bir arabaya en uzun süre elini çekmeden dokunan kazanıyordu. Belki kimin sunduğunu hatırlayan çıkar. Hatta 8-9 yaşlardayken bu oyunu oynadığım arkadaşlarımın da hemen gözünün önüne gelmiştir eminim. Hep ben kazanırdım o oyunu...Kazananın hediyesi bademli beyaz dondurmaydı.

Şeyma Subaşı, kitabının sayfalarını paylaştı - Sayfa 4

"O kadar çok şey öğrendim o kadar ders aldık ki hayattan. Kmiseye bağlanmamak, sadece kendi mutluluğuna odaklı yaşamak eng üzeli, tabii yapabilene...Ben yapamadım ama doğrunun ne olduğunu bildiğimden, bunu zamanı geldiğinde yapabileceğime eminim artık. "