Anasayfa /  Foto Galeri

Şevval Şahin'e ünlülerden destek yağıyor! İşte o mesajlar

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, katıldığı programda kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek, zor anlar yaşadı. Bir ara stüdyodan ayrılan model, daha sonra sakinleşerek geri döndü. Yaşananlardan sonra pek çok ünlü isim Şahin'e destek mesajı verdi

Şevval Şahin'e ünlülerden destek yağıyor! İşte o mesajlar - Sayfa 1

Son dönemde açıklamaları ve pandemiye rağmen düzenlediği ev partileriyle gündeme gelen 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, Sorgu Sual programına katıldı.

Şevval Şahin'e ünlülerden destek yağıyor! İşte o mesajlar - Sayfa 2

Programda kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyen Şahin, zor anlar yaşadı. Bir ara stüdyodan ayrılan model, daha sonra sakinleşerek geri döndü.

Şevval Şahin'e ünlülerden destek yağıyor! İşte o mesajlar - Sayfa 3

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, "Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?" sorusuna "Pas" yanıtını verdi.

Şahin'ın bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem oldu. 

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, "İstiklal Marşı'nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum." açıklamasını yaptı.

Yaşananlardan sonra pek çok ünlü isim Şahin'e destek verdi.

Şevval Şahin'e ünlülerden destek yağıyor! İşte o mesajlar - Sayfa 4

DOĞA RUTKAY KAMAL

Ne manasız! Belli ki bilmiyor kız. Küçük düşsün diye bile bile eziyorlar. Üstelik zevk alırcasına. Televizyon programcısı evinde misafir ağırlar gibi ağırlar konuğunu, racon budur. Aşağılamak, küçük düşürmek değildir! Ben izlerken, konuğa değil daha çok sunanların yerine utandım.