Anasayfa /  Medya /  Dizi

Seversin 1.Bölüm izle | Seversin 1.Bölüm 3. Fragmanı izle

Seversin 1.Bölüm izle. Seversin 1.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Seversin 1.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Seversin dizisinin ilk bölümü 1 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Seversin 1.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 21 Mayıs 2022 21:09

Seversin 1.Bölüm izle | Seversin 1.Bölüm 3. Fragmanı izle

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Seversin 1.Bölümde ilk kez ekrana gelecek

SEVERSİN 1.BÖLÜM İZLE

SEVERSİN YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Genç kızların romantik prensi oyuncu Tolga Tuna (Burak Yörük) ile güzeller güzeli Asya’nın (İlayda Alişan) aşk hikayesi yaz ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve avm'de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

İlayda Alişan, İstanbul’da bir Avm’de tezgahtar olarak çalışan, kendi imkanları ile üniversite sınavlarına hazırlanan, gözü kara, hakkını yedirmeyen ve abisi Kadir’in en güvendiği kız kardeşi Asya karakterine hayat verecek.

Burak Yörük ise yirmili yaşların sonunda atletik bir fiziğe sahip, oldukça yakışıklı, tüm çocukluğu dizi, reklam filmlerinde geçmiş, istikrarlı bir şekilde işten işe atlayarak başrole kadar gelmiş ve ünü sınırları aşmış oyuncu Tolga Tuna karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

SEVERSİN SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar