Anasayfa /  Magazin

Seda Sayan, tecavüz iddiasını aldatma olarak değiştirdi

Mehmet Ali Erbil'in evdeki hizmetçiye tecavüz ettiğini iddia eden Seda Sayan, bugün yaptığı açıklamasında "Aldatmayı, tecavüz olarak dile getirdim, yanlış açıklama oldu" dedi.

Abone ol
Abone ol 17 Haziran 2021 20:12

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören ve zor günler geçiren Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasında sosyal medya üzerinden başlayan kavga, magazinin gündemine oturdu.

Son olarak Seda Sayan'ın evde hizmetçiye tecavüz ettiğini iddia ettiği Mehmet Ali Erbil, bunun bir iftira olduğunu söylemişti.

"ALDATMA'YI TECAVÜZ DİYE YANLIŞ DİLE GETİRDİM"
Bunun üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Seda Sayan, "Şahsıma yapılan çok ağır hakaretlerden sonra öfkeyle, ayrılık sebebi olan ALDATMA'yı tecavüz diye yanlış dile getirdim. Kamuoyunun bilgisine iftira değil, yanlış dile getirdim" dedi.

NE OLMUŞTU?
Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ın kendisini arayıp sormadığını söyleyerek “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı.” ifadelerine yer vermişti.

Mehmet Ali Erbil, sonrasında da arkadaşı Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor.” sözünü Instagram’da paylaşmıştı.

İKİLİ ARASINDA İPLER GERİLDİ
Söz konusu paylaşıma karşı sessizliğini bozan Seda Sayan, Erbil'e, "Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor.” sözleriyle yanıt verdi.

Yorumlar