Anasayfa /  Medya /  Dizi

Sarmaşık Zamanı’nın Doha’daki Gösterimine Büyük İlgi

TOD’un 21 Eylül’den itibaren ekranlara gelecek olan yeni dizisi Sarmaşık Zamanı’nın ilk uluslararası gösterimi Doha’da büyük bir ilgi uyandırdı. Katar medyasının önde gelen isimleri, dizi oyuncuları ve yapım ekibi bu özel etkinlikte bir araya geldi.

Abone ol
Abone ol 12 Eylül 2023 21:13

TOD’un merakla beklenen yeni dizisi Sarmaşık Zamanı’nın ilk uluslararası gösterimi geniş katılımla Doha’da gerçekleşti.  Türkiye’nin yanı sıra MENA bölgesindeki ülkelerde aynı anda yayınlanacak dizinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı, Doha’da, TOD'un (12 Eylül’de) düzenlediği tanıtım etkinliğine katıldı ve Katar'ın iş, eğlence ve medya dünyasının önde gelen isimleriyle buluştu. 

Katar’da gerçekleşen özel gösterimde konuşan Burçin Terzioğlu yaptığı açıklamada, “Oynamaktan çok keyif aldığım Sarmaşık Zamanı dizisiyle MENA seyircimizle buluşmuş olmaktan dolayı çok mutluyum. Bizi çok güzel karşılayan MENA seyircimize sonsuz teşekkür ederim” şeklinde konuştu. 

Hazal Türesan da bu yeni dizide yer almaktan ne kadar heyecan duyduğunu paylaştı. Türesan diziyle ilgili olarak da,  "Hikaye ve tüm oyuncu kadrosu ile ekibin sıkı çalışması çok güzel bir birliktelik oluşturdu ve bunu MENA bölgesindeki izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yepyeni hikayeyle umarım izleyiciler de bu yolculuktan en az bizim kadar keyif alırlar" dedi.

Doha’daki lansmana katılan Yiğit Kirazcı da, “Çok özverili ve profesyonel bir ekiple dayanışma içinde iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum. Ben de bugüne kadar oynadığım rollerden farklı bir rolü deneyemlediğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ekibin bu kolektif ruhunun işin ruhuna dönüştüğüne ve bunun insanlara geçeceğini umuyorum” dedi.

SARMAŞIK ZAMANI DIZISININ KONUSU

Mutlu bir evliliği, sevdiği bir işi olan Ezgi, bir gün karşısına çıkan bir yabancının söyledikleriyle inandığı her şeyi sorgulamaya başladı. Kocası Kerem, gerçekte nasıl bir insandı? Görünüşte mutlu olan evlilikleri belki de dağılmanın eşiğindeydi. Ezgi, duyduklarına mı, gördüklerine mi yoksa hissettiklerine mi inanması gerektiğini bilmiyordu. Sorgulamalarının sonucunda Ezgi kendini bir karakolda bulacaktı. Kerem, bir kadını öldürmüş olabilir miydi? 

SARMAŞIK ZAMANI DIZISININ KÜNYESI 

SARMAŞIK ZAMANI

PLATFORM/KANAL: TOD / beIN SERIES 

KATEGORİ: TOD ORIGINALS

TÜR: PSİKOLOJİK GERİLİM, DRAMA

YÖNETMEN: GÖKÇEN USTA

SENARİST: SAVAŞ KORKMAZ

İDARİ YAPIM: OM CONTENT

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: ÖZGÜR DEMİR

MÜZİSYEN: SERKAN ÖLÇER, ECE ÖLÇER

SANAT YÖNETMENİ: ESRA ORAL

UYGULAYICI YAPIMCI: DİDEM SAKKAF BAYRAM, MUSTAFA HALİLOĞLU 

YARDIMCI YÖNETMEN: MUSTAFA PAZARCIK 

 EĞLENCE DOLU TOD DÜNYASI 7 GÜN ÜCRETSIZ!

Sarmaşık Zamanı başta olmak üzere TOD’un popüler dizi, film ve belgesellerinin yer aldığı eğlence paketi, yeni üyeler için yedi gün boyunca ücretsiz olacak. 1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında TOD’a ilk defa üye olacak kullanıcılar, “İlk 7 Gün Ücretsiz” kampanyasıyla yayınları bir hafta ücret ödemeden izleyebilecekler. 

TOD DILEDIĞIN ZAMAN DILEDIĞIN YERDE!

TOD’dan popüler dizi, film ve belgeselleri izlemek isteyenler, yıllık paket ile ayda 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla kutusuz, kurulumsuz anında internet üzerinden TOD üyesi olabiliyorlar.TOD mobil uygulamasını Google Play ve App Store’dan indirebilir, www.todtv.com.tr  adresinden tek tıkla tüm içeriklere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. TOD’a ayrıca Apple TV, Android TV ve Smart TV’lerden de erişebilirsiniz. Digiturk uydu üyeleri ise paketleri kapsamındaki içerikleri beIN CONNECT’ten izleyebiliyorlar. 

Yorumlar