Anasayfa /  Medya /  Dizi

Sarmaşık Zamanı oyuncuları diziyi anlattı

TOD’da 21 Eylül itibarıyla ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Sarmaşık Zamanı dizisinin oyuncuları dizi ile ilgili konuştu

Abone ol
Abone ol 09 Eylül 2023 23:19

SARMAŞIK ZAMANI OYUNCULARI DIZIYI ANLATTI

TOD’da 21 Eylül itibarıyla ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Sarmaşık Zamanı dizisinin oyuncuları dizi ile ilgili konuştu

Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı’yı başrollerinde buluşturan TOD’un iddialı yeni dizisi Sarmaşık Zamanı oyuncuları dizi ile ilgili soruları yanıtladı. Dizinin konusuna dair Burçin Terzioğlu; “Sarmaşık Zamanı katil kim sorusunu sorduran bir dizi” dedi. Onur Tuna ise; “Kriminal bir iş ve kendi içinde dengeleri değişen bir proje” şeklinde konuştu.  Senaryoyu ilk okuduğunda çok heyecanlandığını anlatan Hazal Türesan; “İlk bölümü okuyunca ikinci bölümü merak ettim, sonra da üçüncü bölümü ve bu şekilde devam etti” diyerek merak uyandırdı. Yiğit Kirazcı ise;” Bir senaryonun uzatmadan da tadında yazılabileceğini gördüm” diyerek projenin kendisine neler hissettirdiğini anlattı.

 

Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, Savaş Korkmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı, TOD ORIGINALS dizisi Sarmaşık Zamanı 21 Eylül’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

TOD'un yurt dışında da izleyiciyle buluşacak yeni dizisi Sarmaşık Zamanı, Türkiye ile aynı anda MENA bölgesindeki ülkelerde yayınlanacak.

SARMAŞIK ZAMANI KONUSU:

 Mutlu bir evliliği, sevdiği bir işi olan Ezgi, bir gün karşısına çıkan bir yabancının söyledikleriyle inandığı her şeyi sorgulamaya başladı. Kocası Kerem, gerçekte nasıl bir insandı? Görünüşte mutlu olan evlilikleri belki de dağılmanın eşiğindeydi. Ezgi, duyduklarına mı, gördüklerine mi yoksa hissettiklerine mi inanması gerektiğini bilmiyordu. Sorgulamalarının sonucunda Ezgi kendini bir karakolda bulacaktı. Kerem, bir kadını öldürmüş olabilir miydi? 

“SARMAŞIK ZAMANI”

PLATFORM/KANAL: TOD / beIN SERIES 

KATEGORİ: TOD ORIGINALS

TÜR: PSİKOLOJİK GERİLİM, DRAMA

YÖNETMEN: GÖKÇEN USTA

SENARİST: SAVAŞ KORKMAZ

İDARİ YAPIM: OM CONTENT

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: ÖZGÜR DEMİR

MÜZİSYEN: SERKAN ÖLÇER, ECE ÖLÇER

SANAT YÖNETMENİ: ESRA ORAL

UYGULAYICI YAPIMCI: DİDEM SAKKAF BAYRAM, MUSTAFA HALİLOĞLU 

YARDIMCI YÖNETMEN: MUSTAFA PAZARCIK 

EĞLENCE DOLU TOD DÜNYASI 7 GÜN ÜCRETSIZ!

Sarmaşık Zamanı başta olmak üzere TOD’un popüler dizi, film ve belgesellerinin yer aldığı eğlence paketi, yeni üyeler için yedi gün boyunca ücretsiz olacak. 1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında TOD’a ilk defa üye olacak kullanıcılar, “İlk 7 Gün Ücretsiz” kampanyasıyla yayınları bir hafta ücret ödemeden izleyebilecekler. 

TOD DILEDIĞIN ZAMAN DILEDIĞIN YERDE!

TOD’dan popüler dizi, film ve belgeselleri izlemek isteyenler, yıllık paket ile ayda 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla kutusuz, kurulumsuz anında internet üzerinden TOD üyesi olabiliyorlar.TOD mobil uygulamasını Google Play ve App Store’dan indirebilir, www.todtv.com.tr  adresinden tek tıkla tüm içeriklere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. TOD’a ayrıca Apple TV, Android TV ve Smart TV’lerden de erişebilirsiniz. Digiturk uydu üyeleri ise paketleri kapsamındaki içerikleri beIN CONNECT’ten izleyebiliyorlar. 

Yorumlar