Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Şahan Gökbakar'ın Deprem Tatbikatı ile dalga geçtiği video olay oldu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katılımıyla AFAD koordinasyonuyla dün gerçekleştirilen deprem tatbikatında Edis’in Martılar şarkısının çalınması sosyal medyada gündem olmuştu. Komedyen Şahan Gökbakar, yaşanan olayla ilgili mizahi bir video yayınladı.

Abone ol
Abone ol 14 Kasım 2022 05:44

Şahan Gökbakar, dün saat 18.57’de Türkiye genelinde ve KKTC’de gerçekleştirilen “Deprem Anı Ülke Tatbikatı” sırasında Edis’in Martılar şarkısının çalınmasıyla ilgili mizahi bir video sosyal medyada paylaştı.

Acil durum anonsunun duyulduğu videoda, Gökbakar, “Aha afet mesajı” diyerek çök-kapan-tutun pozisyonuna geçti. Videoda Edis’in Martılar parçasının sesi duyulurken, Gökbakar da çök-kapan-tutun pozisyonunda dans etti.

Ünlü komedyen, dünkü tatbikatı tiye aldığı videosunu sosyal medya hesabında yayınladı. Gökbakar’ın videosu binlerce kullanıcı tarafından beğenildi.

NE OLMUŞTU?
AFAD, 12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nin yıl dönümü nedeniyle dün saat 18.57’de ülke genelinde “Çök-Kapan-Tutun” deprem tatbikatı gerçekleştirdi.

Yurt genelinde ilk kez uygulanan tatbikat kapsamında, saat 18.57’de yurttaşların cep telefonlarına gönderilen “Hayati Uyarı Bildirimi” ile Türkçe ve İngilizce sesli uyarı yapıldı.

Canlı yayında tatbikat sırasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun görüntülerinde ünlü şarkıcı Edis’in Martılar şarkısının çalınması ise sosyal medyada gündem oldu.

Etiketler Şahan Gökbahar
Yorumlar