Anasayfa /  Politika /  Saadet partisi

Saadet Partisi'nin iftar davetine Ekrem İmamoğlu katılırken Binali Yıldırım mazeret belirtti!

Saadet Partisi İstanbul adayı Necdet Gökçınar'ın verdiği iftara Ekrem İmamoğlu Saadet Partisi'nin iftar davetine katılırken Yıldırım programı nedeniyle katılamadı. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığının düzenlediği iftar programına katılmayan ama telgraf gönderen AK Parti İBB Başkan adayı Binali Yıldırım, davet için teşekkür etti.

Abone ol
Abone ol 26 Mayıs 2019 03:19

Saadet Partisi'nin iftar davetine Ekrem İmamoğlu katılırken Binali Yıldırım mazeret belirtti!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı "Her zaman bir ve beraber Ramazan" teması adı altında iftar programı düzenledi.  CHP ve İYİ Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Saadet Partisi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Saadet Partisi İstanbul adayı Necdet Gökçınar, Binali Yıldırım'ı da davet etti; Yıldırım programı nedeniyle katılamadı

Daveti Saadet Partisi İstanbul adayı Necdet Gökçınar hem Twitter üzerinden hem sözlü olarak yapmıştı.
Sayın Binali Yıldırım ve Sayın Ekrem İmamoğlu,Bu akşam düzenlemiş olduğumuz iftar yemeği ile ilgili davetiyeleriniz geçen hafta tarafınıza ulaştırıldı.Davetimizi teyit ediyoruz ve iftara mutlaka bekliyoruz. @BY @ekrem_imamoglu pic.twitter.com/tMXzzQptiH


— Necdet Gökçınar (@gokcinarnecdet) 25 Mayıs 2019

Gökçınar'ın iftar davetine Binali Yıldırım Erzicanlı Sanayici ve İş adamları Derneği'nin iftar organizasyonu gerekçesiyle katılmadı. Binali Yıldırım da iftara katılamayacağını telgrafla bildirdi.

Düzenlenen iftar organizasyonuna davet edilen AKP İBB Adayı Binali Yıldırım davete katılamayacağını bildiren bir telgraf gönderdi.

AKP İBB Adayı Binali Yıldırım Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve kendisinin katılmadığı iftar programında gönderdiği telgrafta davet için teşekkür etti.

İşte Binali Yıldırım'ın o mesajı:

"Ruhumuzu masivadam arındırıp, hayatımızın muhasebesini yapmamız için bizlere fırsatlar sunan Ramazan ayının feyz ve bereketinden istifade etmek gayesiyle düzenlemiş olduğunuz iftar programına yaptığınız davet için teşekkür ediyorum.

İftar programınınız teşfriden eden kıymetli misafirlerinizi hürmetle selamlıyorum, yaklaşmakta olan Kadir Gecenizi şimdiden tebrik ediyorum."

GÖKÇINAR'DAN TEŞEKKÜR

Saadet Partisi İBB adayı Necdet Gökçınar ise iftar programından sonra katılan ve katılamayanlara teşekkür eden bir mesaj yayınladı.

Bereketli bir iftar sofrasında bir araya geldik çok şükür.Katılımı için Sayın Genel Başkanımıza,Nazik davetleri için Sayın İl Başkanımıza,Davete icabeti için Sayın Ekrem İmamoğlu'na,Telgraf yoluyla selamlarını ileten Sayın Binali Yıldırım'a,Ayrı ayrı teşekkür ediyorum. pic.twitter.com/AsKF8qJA9O


— Necdet Gökçınar (@gokcinarnecdet) 25 Mayıs 2019


Yorumlar