Anasayfa /  Dünya

Romanyalı popstar Tavy Pistiu, kendi ölümünü kaydetti! video izle

Romanyalı pop star Tavy Pistiu, hemzemin geçitte eşinin kullandığı araca bir trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Eşinin de ağır yaralandığı kaza sırasında Pustiu'nun cep telefonu, korkunç olayı saniye saniye kaydetti.

Abone ol
Abone ol 18 Ağustos 2020 05:12

Romanyalı 29 yaşındaki pop star Tavy Pistiu'nun hayatını kaybettiği, eşinin de ağır yaralandığı korkunç kaza, Romanya'nın Ploiesti kentindeki hemzemin geçitte meydana geldi.

Aracın yolcu koltuğunda oturan Pustiu, bir yandan aracın teybini açıp yüksek sesle müzik dinlerken bir yandan cep telefonuyla o anları kaydetti. 

Eşiyle yolculuğu keyifli bir şekilde devam ederken bir anlık dikkatsizlik sonucu korkunç kaza meydana geldi. Tavy Pustiu'nun çektiği videoda, aracı kullanan eşinin, hemzemin geçitte bir sağa bir sola baktığı ancak yine de kendilerine yaklaşan treni fark edemediği görülüyor. 

Tavy Pustiu ise hemzemin geçitte treni gördüğünde artık çok geçti. Tren, araca Pustiu'nun oturduğu taraftan çarptı. Pustiu'nun trenin araca çarptığı andaki çığlıkları da çektiği videoya yansıdı. Pop şarkıcısı olay yerinde hayatını kaybetti. Eşi ise ağır yaralandı.

Polis, olayın ardından yaptığı açıklamada kazanın hemzemin geçitte gerekli kurallara uyulmamasından kaynaklandığını belirtti. Kazadan sonra çiftin içinde bulunduğu araç hurdaya döndü.

 

Yorumlar