Anasayfa /  Kültür sanat

Reynmen, Ela ile YouTube Türkiye rekorunu kırdı | Reynmen Yusuf Aktaş kimdir? Reynmen Ela izle | Reynmen Ela şarkı sözleri

Reynmen, Ela ile YouTube Türkiye rekorunu kırdı | Reynmen Yusuf Aktaş kimdir? Reynmen Ela izle | Reynmen Ela şarkı sözleri Reynmen takma adını kullanan YouTuber Yusuf Aktaş, kanalında yayınladığı yeni şarkısı Ela ile rekor kırdı. Reynmen'in yeni şarkısı; ilk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte 3 milyon ve 24 saatten kısa sürede 12 milyon 479 binden fazla izlenerek YouTube Türkiye rekorunu kırdı. Peki, Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir? Reynmen kaç yaşında ve nereli? İşte Reynmen hakkında merak edilenler ve Reynmen Yusuf Aktaş!'ın son şarkısı ela haberimizde

Abone ol
Abone ol 13 Temmuz 2019 15:14

Reynmen, Ela ile YouTube Türkiye rekorunu kırdı | Reynmen Yusuf Aktaş kimdir? Reynmen Ela izle | Reynmen Ela şarkı sözleri

Reynmen takma adını kullanan YouTuber Yusuf Aktaş, kanalında yayınladığı yeni şarkısı Ela ile rekor kırdı. Reynmen'in yeni şarkısı; ilk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte 3 milyon ve 24 saatten kısa sürede 12 milyon 479 binden fazla izlenerek YouTube Türkiye rekorunu kırdı. Peki, Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir? Reynmen kaç yaşında ve nereli? İşte Reynmen hakkında merak edilenler ve  Reynmen Yusuf Aktaş!'ın son şarkısı ela haberimizde

Reynmen ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni YouTuber Yusuf Aktaş, yeni şarkısı Ela ile YouTube rekoru kırdı. Derdim Olsun şarkısıyla izlenme rekorları kıran Reynmen'in yeni şarkısı Ela da ilk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte 3 milyon ve 24 saatten kısa sürede 12 milyon 479 binden fazla izlenerek YouTube Türkiye rekorunu kırdı

Yeni klibi yayına girmeden önce iddialı bir açıklama yapan Reynmen, “Eğer ilk gün 15 milyon izlenmezse Instagram'ı kapatırım” demişti.

Bugüne kadar Aleyna Tilki'nin elinde bulunan 'ilk gün izlenme rakamı' rekoru, 6 milyon izlenmeyi geçen Reynmen'e geçti. Yusuf Aktaş, kırılan rekor üzerine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine teşekkür etti.

Hesabını kapatıp kapatmayacağı soruları üzerine Youtube’un tahmini izlenme rakamı görselini Instagram hesabı üzerinden paylaşan Reynmen “15 milyon” rakamını göstererek “üzgünüm” yazdı. Genç isim bu şekilde belirlediği rakama ulaştığını gösterdi.

Reynmen mahlaslı sosyal medya fenomeni ve Youtuber Yusuf Aktaş Ela şarkısını müzikseverlerle paylaştı. Genç fenomenin yeni şarkısı Youtube’da 20 saatte 12 milyon 763 bin rakamına ulaştı. Yusuf Aktaş “Ela” şarkısının izlenme rakamının 1 günde 15 milyona ulaşmaması halinde Instagram hesabını sileceğini açıklamıştı.

Reynmen'in Ela'yı duyurduğu Instagram paylaşımı bile Instagram'da ilk 24 saat dolmadın 3.2 milyondan fazla görüntülenme elde etti. 

REYNMEN ELA ŞARKI SÖZLERİYalan söyleme gözlerime bak bu kez

Yalan söyleme gözlerime bak bu kez

Yalan söyleme gözlerime bak bu kez

Gözlerime bak bu kez, gözlerime bakNasıl oldu gözlerine kandım

Nasıl oldu gözlerine kandım

Döner başım yine gözlerin ela

Çünkü gözlerin ela ,çünkü gözlerin elaYardım et yardım et yardım et yardım et..

Bilirsin bu çocuk dalgın hep dalgın hep dalgın hep...

İnan senden geçemiyorum

Yine sarhoş oldum geceliyorum

Aklımda sorular çözemiyorum

Gündüz mü gece mi bu göremiyorumTek sende suç, deme sakın bana etmem kabul

Geç sen de vur, beni her seferinde böyle yaparak etsen de tuş

Geçmez gurur, harcayıp ömrümü tüketti pişirir ensemde tuz

Nerden bulur, düştüm bu belaya bir kere, geliyor erken sonumAlsam bi dal yine dudaklarından

Boşver geçiyor bir ömür gerek yok uzatmanın da

Buruk bir şarkısın kulaklarımda

Hayat inan bıktım geçilmiyor tuzaklarındanYalan söyleme gözlerime bak

Gözlerime bak ,gözlerime bakYalan söyleme gözlerime bak bu kez

Yalan söyleme gözlerime bak bu kez

Yalan söyleme gözlerime bak bu kez

Gözlerime bak bu kez, gözlerime bakNasıl oldu gözlerine kandım

Nasıl oldu gözlerine kandım

Döner başım yine gözlerin ela

Çünkü gözlerin ela ,çünkü gözlerin elaİnan senden geçemiyorum

Yine sarhoş oldum geceliyorum

Aklımda sorular çözemiyorum

Gündüz mü gece mi bu göremiyorum

REYNMEN YUSUF AKTAŞ  KİMDİR?

Peki, Yusuf Aktaş (Reynmen) kimdir? Reynmen kaç yaşında ve nereli? İşte tüm detayları ile Reynmen (Yusuf Aktaş) ilgili tüm merak edilenşer

Yusuf Aktaş sosyal medyada Reynmen takma adı ile tanınan en ünlü sosyal medya fenomenleri arasında yer alıyor.

1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya geldi. Bir kardeşi ve bir ablası var. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe.

İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu'na nakil oldu ve eğitimini orada tamamladı.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde eğitimine devam etti. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yaptı son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamladı.

Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başardı. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından büyük beğeni ile izleniyor.

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ile de kurduğu diyologlarla tanınıyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söyleyerek büyük beğeni topladı. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile internet dünyasında ciddi bir mesafe katetti. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya geldi.

Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüştü. Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etti. Reynmen Derdim Olsun şarkısıyla "İlk gün izlenme rakamı" rekoru kırmıştı. Klip 6 milyon izlenmeyi geçmişti.
Son olarak Reynmen yeni şarkısı ‘Ela’yı yayınladı. Şarkı 1 saatte 3 milyon tıklanarak, YouTube Türkiye rekorunu kırdı. Reynmen, Ela için iddialı konuşarak, “Eğer ilk gün 15 milyon izlenmezse Instagram hesabımı kapatırım” demişti.

Yorumlar