Anasayfa /  Dünya

Putin'in sağlık durumu kötü iddiası büyüyor! O görüntüleri sildiler...

Rusya'nın yaklaşık 1 senedir devam eden Ukrayna topraklarındaki işgal harekatıyla bağlantılı olarak Putin'in sağlık durumu hakkındaki iddialar da giderek artışa geçti. Putin'in sağlığının kötü olduğuna dair iddialar, kendisine ait görüntülerin kaldırılması ile doruğa çıktı. İşte yaşanan son hadiseler...

Abone ol
Abone ol 23 Ekim 2022 21:29

Rusya lideri Putin'in, Kremlin resmi Twitter hesabı tarafından görüntüsü paylaşıldı. Görüntülerde Putin'in bir askerin omzunu kavradığı görüldü ancak dikkat çeken Putin'in elindeki izler oldu.

DailyStar'ın haberine göre, Kiev Post gazetesi muhabiri Jason Jay Smart, Putin'in elindeki izler için "Putin'in elindeki izler, damar yolu açıldığının kanıtı olabilir" yorumunda bulundu.

 Kremlin tarafından paylaşılan görüntünün kaldırılması ise Jason Jay Smart'ın yorumunu, Putin'in sağlığı kötüye gidiyor iddiasına çevirdi.

Eski bir Ukrayna muhabiri Tom Warner, Putin'in elindeki tuhaflığın şişkinlik ve açı sebebiyle olabaileceğini öne sürdü. Ancak Warner, şişkinliği sebebi için "uzun süreli kullanılan steroid kaynaklı olabilir" dedi.

Yorumlar