Anasayfa /  Foto Galeri

Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay' dan üzen haber! Acil ameliyata alındı

Ünlü oyuncu Pelin Karahan eşi Bedri Güntay'ın aniden rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmasıyla büyük bir şok yaşadı. Ünlü oyuncunun eşi Bedri Güntay, ameliyata alındı. İşte Bedri Güntay sağlık durumu hakkında detaylar...

Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay' dan üzen haber! Acil ameliyata alındı - Sayfa 1

Oyuncu Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay hastanelik oldu. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eşine akciğer embolisi teşhisi konduğunu ve anjiyo işlemi yapıldığını açıkladı. 

Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay' dan üzen haber! Acil ameliyata alındı - Sayfa 2

Oyuncu Pelin Karahan dün büyük bir şok yaşadı. Ünlü oyuncunun eşi Bedri Güntay emboli nedeniyle acilen ameliyata alındı. Birkaç gündür kendini kötü hisseden ve Ulus'ta bir hastanede yatan Bedri Güntay'ın damarına pıhtı attığı tespit edildi.

Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay' dan üzen haber! Acil ameliyata alındı - Sayfa 3

Güzel oyuncu çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Oyuncu eşinin durumunun iyi olduğunu dile getirerek şunları söyledi: "Sosyal medyada ve basında çıkan haberlerden dolayı bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Eşim Bedir Güntay, bugün teşhisi konulan akciğer embolisi nedeni ile acil ameliyata alınmıştır. Yapılan anjiyo gayet başarılı geçti şu an hastanede gözerim altında tedavisi devam ediyor. Arayan soran herkese çok teşekkürler, şu an aramalara ve mesajlara dönemiyorum, anlayışınız için teşekkürler. Sevgiler."

Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay' dan üzen haber! Acil ameliyata alındı - Sayfa 4

Aynı zamanda profesyonel olarak futbol oynayan ve sağlığına çok dikkat eden Güntay'ın aniden böyle bir sağlık sorunu yaşaması yakınlarını şaşırttı.