Anasayfa /  Foto Galeri

Partnerinizin burcuna dikkat! İşte eşlerine en sadık burçlar!

İlişkilerin en temel kuralı güven ve sadakat olabilir. Peki sadık kalma konusunda burçların etkili olduğunu biliyor musunuz? İlişkilerde en sadık burç hangileri? İşte eşlerine en sadık burç!

Partnerinizin burcuna dikkat! İşte eşlerine en sadık burçlar! - Sayfa 1

Koç

Her ne kadar koç burcu liderlik vasıflarıyla listelerde en üst sıraya yerleşse de iş sadakate geldiğinde koç listenin en alt sıralarında yer alıyor. Yeniliklerden, yeni maceralardan, heyecan yaşamaktan büyük keyif alan koç burcu ilişkilerinde de her zaman yenilik arar. Özellikle ilgisiz bırakıldığını düşündüğü zaman kaçamak yapmaya daha meyillidir. İlişki monotonlaştığında da heyecan yaşamak adına tehlikeli işlere kalkışabilir. Don Juan'ın da koç burcu olduğu rivayet edilir.

Partnerinizin burcuna dikkat! İşte eşlerine en sadık burçlar! - Sayfa 2

Boğa

Son derece inatçı olan bu burç insanı ikili ilişkilerinde de son derece inatçıdır. Kim ne derse desin sevdiği kişiden vazgeçmez. Ciddi ilişkiler yaşamaktan asla çekinmez. Hatta işlerin ciddiye binmesi için elinden geleni de yapar. Sabit bir burç olduğundan kurduğu hayatı devam ettirme isteği de son derece yüksektir. Bu özellikleri nedeniyle boğa burcuna sadık dememiz hiç yanlış olmayacaktır.

Partnerinizin burcuna dikkat! İşte eşlerine en sadık burçlar! - Sayfa 3

İkizler

Adınız çıkacağına canınız çıksın diye bir deyim varsa bu deyim tam da ikizler burcu için söylenmiş olabilir. Katıksız bir iletişim kelebeği olmalarına rağmen onları anlamak çok zordur. Sanki içlerinde iki farklı kişi varmış gibi hareket ederler. Sadakat konusunda da aynı şey geçerlidir. Bugün size çok sadıktır ama yarın olmayabilir. Bu yapıları nedeniyle de toplum nezdinde sadakatsiz olarak değerlendirilirler. Kişisel özelliklerini düşününce ikizler burcu için rahatça zaman zaman sadakatsiz olabilir diyebilir.

Partnerinizin burcuna dikkat! İşte eşlerine en sadık burçlar! - Sayfa 4

Yengeç

Eğer ikili ilişkilerde en önem verdiğiniz şey sadakat ise Yengeç tam da aradığınız kişidir. Hayatlarında sevdikleri kişiler önceliklidir. Eğer hayatına girdiyseniz kalben ve ruhen size kendilerini adayacaklardır. Aldatmayı sevmedikleri gibi aldatılmaya da tahammülleri yoktur. Bu nedenle eğer ciddi bir ilişki düşünmüyorsanız Yengeçlere eziyet etmemenizi tavsiye ederiz. Fakat gelgelelim onları ilgisiz bırakır, değersiz hissettirirseniz kendilerine ilgi gösteren ilk kişiye yönelebilirler. Sonunda suçluluk duyacaklarını bilseler bile.