Anasayfa /  Foto Galeri

Oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan genç kadına cinsel saldırı iddiası!

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncusu Fatih Koyunoğlu'nun tiyatro oyuncusu Seda Çakmaksoy'a cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi.

Oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan genç kadına cinsel saldırı iddiası! - Sayfa 1

Olay günü iddiaya göre Kadıköy'de bulunan bir eğlence mekanına giden oyuncu Fatih Koyunoğlu, aynı mekanda bulunan Seda Çakmasoy ile tanışmak istedi. Gürültü sebebiyle konuşamadıklarından dolayı mekandan birlikte ayrılan ikili, yakın yerde bulunan ve ünlü oyuncunun da ortağı olduğu tiyatro binasına gitti.

Oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan genç kadına cinsel saldırı iddiası! - Sayfa 2

TİYATRO SOHBETİ BAHANE OLMUŞ 
Sabah'tan Seda Nur Günaydın'ın haberine göre; kendisi gibi ünlü oyuncunun da tiyatroyla ilgilenmesinden kaynaklı sohbet etmek isteyen Seda Çakmaksoy, bir süre sonra beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kaldı. Alkolün de etkisiyle oyuncu Fatih Koyunoğlu, Seda Çakmaksoy'a sarılarak genç kadını öpmeye çalıştı.

Oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan genç kadına cinsel saldırı iddiası! - Sayfa 3

Genç kadının bu durumu reddederek amacının sadece tiyatro üzerine sohbet etmek olduğunu söylemesi üzerine ünlü oyuncu, genç kadından özür diledi

Oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan genç kadına cinsel saldırı iddiası! - Sayfa 4

ISRARLA DEVAM ETMİŞ 
Bir süre tiyatro üzerine sohbet ettikten sonra oyuncu Fatih Koyunoğlu'nun tekrar genç kadını öpmek istemesi üzerine Seda Çakmaksoy, binadan çıkmak istedi. O esnada apartman boşluğuna doğru ilerleyen Seda Çakmaksoy'un yanına gelerek cinsel saldırıda bulunan oyuncu Fatih Koyunoğlu, genç kadının sert tepki vermesi üzerine peşinden giderek genç kadını taciz etmeye devam etti. Bunun üzerine kamera olduğunu söyleyen genç kadın, hızla olay yerinden uzaklaştı.