Anasayfa /  Magazin

Ömür Gedik'ten seks itirafı!

Geçtiğimiz hafta bir filmi değerlendirirken "klişelerle dolu" lafı nedeniyle Hıncal Uluç'tan eleştiri alan Ömür Gedik, sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

Abone ol
Abone ol 02 Mayıs 2019 20:27

Şubat ayında yıllardır birlikte olduğu şarkıcı Ferhat Göçer ile yollarını ayıran Ömür Gedik, Hıncal Uluç'a verdiği cevapla çok konuşuldu. Geçtiğimiz hafta bir filmi klişe diyerek eleştiren Gedik, kendisine tepki gösteren Uluç'a hem Twitter hem de Instagram hesabından bir korku filmi klişesinden bahsederek yanıt verdi.

Ömür Gedik, "Korku filmlerinde seks yapanlar mutlaka ölür, bu bir klişedir. Asla hayatta kalmazlar, daha bir sürü klişe var" dedi. Bir röportajında libidosunun oldukça yüksek olduğunu söyleyerek "Seks hayatımın merkezinde" duruyor diyen Gedik, bu klişe ile dikkatleri de üzerine çekti.

Ferhat Göçer'den ayrılan Ömür Gedik'ten seks klişesi itirafı - Sayfa 2

Öte yandan Ferhat Göçer ile ilişkisinin de bir aldatılma meselesi yüzünden bittiği iddia edilen Gedik, ayrılık hakkında şu açıklamayı yapmıştı: 

"Çok konuşmak istemiyorum bu konuyla ilgili. Özel hayatımla ilgili konuşmayı seven biri değilim. Evden ayrıldığım doğru. 11 yıllık bir ilişki var, çok konuşmak istemiyorum. Kafamı dinleme sürecindeyim, aldatılma yok. Kendi aramızda çözemediğimiz sorular var."

Ferhat Göçer'den ayrılan Ömür Gedik'ten seks klişesi itirafı - Sayfa 5

Peki Ömür Gedik kimdir?: Gedik, 22 Aralık 1970 tarihinde doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Filolojisi’nden 1992’de mezun oldu. Üniversite yıllarında okulun müzik klübünde aktif olarak çalıştı.Bölümün seçmeli olarak verdiği sinema derslerine katıldı. Ayrıca sınırlı sayıda öğrenci ile gerçekleştirilen creative writing derslerinde beş dönem boyunca hikaye ve senaryo yazımı üzerinde çalışmalar yaptı.

Ferhat Göçer'den ayrılan Ömür Gedik'ten seks klişesi itirafı - Sayfa 14

Altı sene çok sesli rock müzik yapan “Mavi Topluluk” ile çalıştı ve okul içi ve dışı pek çok konser verdi. Müziğin yanısıra sinemaya olan ilgisi de üniversite yıllarında devam etti.Üniversiteden mezun olduktan sonra Sabah Dergi Grubu’nda muhabir olarak çalışmaya başladı. 1993′te Hürriyet’e geçti ve gazetenin eklerinde muhabirliğe devam etti. Hürriyet Dergi Grubu‘na ait Focus Dergisi‘nin yazı kurulunda yer aldı.

Ferhat Göçer'den ayrılan Ömür Gedik'ten seks klişesi itirafı - Sayfa 13

Marmara Üniversitesi‘nde İngilizce öğretmenliği formasyonu alarak bir sene Boğaziçi Üniversitesi Hazırlık Bölümü’nde okutmanlık yaptı. 1999 yılında Hürriyet Kültür Sanat Servisi’nde görev yapmaya başladı. Pek çok yerli yabancı yapımcı, yönetmen ve oyuncuyla röportajlar yaptı. Yabancılar arasında Oliver Stone, Akive Goldsman, Doug Liman, Woody Harrelson, Adam Brody, Harvey Keitel, David Carradine, Gerard Depardieu, Kevin Costner ve Clive Owen gibi isimler de bulunuyor.

Ferhat Göçer'den ayrılan Ömür Gedik'ten seks klişesi itirafı - Sayfa 12

Atatürk Kültür Merkezi‘nde Devlet Senfoni Orkestrasella Korosu ve Ladies and Gentleman’la devam etti. Televizyonculuğa 2004′te başladı. 1 sene boyunca TV8′de sinema içerikli Stüdyo programını hazırladı ve sundu. 2005′ten itibaren Kanal D’de yayınlanan ve ekranların en çok izlenen sinema programı olan Cinemania’yı hazırlayıp sundu.Gedik, sinema kadar hayvan hakları konusundaki yazıları da dikkat çekmekte. HAYTAP’la ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonlarda hayvan hakları konusunda pek çok soruna parmak basmaya devam ediyor.

Ferhat Göçer'den ayrılan Ömür Gedik'ten seks klişesi itirafı - Sayfa 11

Ömür Gedik ilk evliliğini 21 yaşındayken 1991 yılında , Doğan Holding İcra Kurulu Üyesi Soner Gedik’ten yapmıştır. Daha sonra 2010 yılında boşanan çiftin Tayga (d.1995) adında bir kızı vardır.


Etiketler Ömer Gedik
Yorumlar