Anasayfa /  Foto Galeri

Öğrencilere Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Bir Destek de Hepsiburada’dan

Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Öğrencilere Bir Destek de Hepsiburada’dan. 1 Kasım 2023’ten itibaren üniversite öğrencilerine vergisiz telefon ve bilgisayar satışını düzenleyen Cumhurbaşkanlığı Kararının 25 Ekim’de Resmî Gazete’de yayınlanmasını takiben, Hepsiburada da öğrencilere sunacağı ek avantajları açıkladı. işte Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Hepsiburada avantajları

Öğrencilere Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Bir Destek de Hepsiburada’dan - Sayfa 1

Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Öğrencilere Bir Destek de Hepsiburada’dan

1 Kasım 2023’ten itibaren üniversite öğrencilerine vergisiz telefon ve bilgisayar satışını düzenleyen Cumhurbaşkanlığı Kararının 25 Ekim’de Resmî Gazete’de yayınlanmasını takiben, Hepsiburada da öğrencilere sunacağı ek avantajları açıkladı.

Öğrencilere Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Bir Destek de Hepsiburada’dan - Sayfa 2

Buna göre 9.500 TL’ye kadar vergisiz mobil telefon ve bilgisayarlardan avantajlı fiyatlarla yararlanmak isteyen öğrenciler, Hepsiburada’nın sunduğu özel limit sayesinde, kart limitine takılmadan Hepsiburada Limiti ile 1 Kasım tarihinden itibaren kendilerine uygun cep telefonu modelini satın alıp 12 ay taksit imkanıyla ödemeye başlayabilecek. 1 Kasım’dan itibaren koşullara uyan öğrencilerin Hepsiburada’dan satın alacağı bilgisayar cihazlarını ise şubat ayından itibaren 9 taksitle ödemeleri mümkün olacak. Bu ödemelerde Hepsiburada Limiti tutarı kart limitinden düşmeyecek.

Öğrencilere Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Bir Destek de Hepsiburada’dan - Sayfa 3

Hepsiburada, öğrencilerin vergisiz olarak satın alabileceği telefon ve bilgisayar modellerini 1 Kasım’dan itibaren, ertesi gün ya da hızlı teslimat avantajlarıyla Türkiye’nin 81 iline ulaştırmaya başlayacak.

Öğrencilere Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Bir Destek de Hepsiburada’dan - Sayfa 4

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, öğrencilere vergisiz cihaz projesine dahil olan 9500 TL altındaki telefon, tablet ve bilgisayar modellerini, 1 Kasım’dan itibaren öğrencilere özel ve sadece Hepsiburada’da olan ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimat avantajlarıyla öğrencilere sunacak. Hepsiburada platformunda vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyasına katılacak öğrenciler, sadece 1 kez yararlanabilecekleri bu haktan en uygun fiyat ve koşullarda yararlanacak.