Anasayfa /  Foto Galeri

Nusret'in Dünya Kupası ile pozu olay oldu! Arjantinli yıldız Di Maria'nın bakışları dikkat çekti

Arjantin'in dünya kupasını almasının ardından Arjantin'in yıldızı Angel di Maria, kupayla poz verirken Nusret Gökçe de yanına geldi. Gökçe'nin bağırması ve kupaya dokunmasıyla şaşkına dönen Maria'nın o anki bakışları dikkat çekti. Bu olay sosyal medyada gündem oldu.

Nusret'in Dünya Kupası ile pozu olay oldu! Arjantinli yıldız Di Maria'nın bakışları dikkat çekti - Sayfa 1

Dünya Kupası finalinde Fransa'yı mağlup edip dev zafere ulaşan Arjantin'in yıldızı Angel di Maria, kupayla poz verirken Nusret Gökçe de yanına geldi. Gökçe'nin bağırması ve kupaya dokunmasıyla şaşkına dönen Maria'nın o anki bakışları dikkat çekti.

Nusret'in Dünya Kupası ile pozu olay oldu! Arjantinli yıldız Di Maria'nın bakışları dikkat çekti - Sayfa 2

Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nı kazanan Arjantin oldu. Finalde Fransa ile karşı karşıya gelen Arjantin'in başarılı futbolcusu Angel di Maria, sahada kupayı kaldırarak şampiyonluğu kutladı. Maçı izlemek için Katar'a giden dünyaca ünlü  kasap Nusret Gökçe de sahaya girerek Angel di Maria ile video çekti.

İşte o video:

Nusret'in Dünya Kupası ile pozu olay oldu! Arjantinli yıldız Di Maria'nın bakışları dikkat çekti - Sayfa 4

ANGEL DI MARIA'NIN BAKIŞI DİKKAT ÇEKTİ
Etlerle çektiği videolarla sık sık gündeme gelen Nusret Gökçe, Angel di Maria'nın kupayla sevinç yaşadığı anlarda garip bir ağız hareketi yaparak "Woww" diye bağırdı. Nusret'in kupaya dokunmasıyla ne yapacağını bilemeyen Maria'nın şaşkınlığı ise bakışlarına yansıdı.