Anasayfa /  Foto Galeri

Ne Gemiler Yaktım’dan çarpıcı bir sahne “En başından bana her şeyi anlatacaksın! Sen kimsin?”

Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’, Show TV’de 4 Aralık Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen dizinin birinci bölümünden çarpıcı bir sahne yayınlandı. Yayınlanan sahnede Yasemin ve Fidan’a hayat veren Deniz Baysal ile Devrim Özkan’ın başarılı oyunculuğu dikkat çekiyor.

Ne Gemiler Yaktım’dan çarpıcı bir sahne “En başından bana her şeyi anlatacaksın! Sen kimsin?” - Sayfa 1

Ne Gemiler Yaktım’dan çarpıcı bir sahne “En başından bana her şeyi anlatacaksın! Sen kimsin?”

Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’, Show TV’de 4 Aralık Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen dizinin birinci bölümünden çarpıcı bir sahne yayınlandı. Yayınlanan sahnede Yasemin ve Fidan’a hayat veren Deniz Baysal ile Devrim Özkan’ın başarılı oyunculuğu dikkat çekiyor.

Ne Gemiler Yaktım’dan çarpıcı bir sahne “En başından bana her şeyi anlatacaksın! Sen kimsin?” - Sayfa 2

Show TV’de 4 Aralık Pazartesi akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan ‘Ne Gemiler Yaktım’ için nefesler tutuldu. Geri sayımın yapıldığı dizinin birinci bölümünden yayınlanan çarpıcı sahne, Yasemin ve Fidan’ın hikayesine olan merakı iyice yükseltiyor.

Ne Gemiler Yaktım’dan çarpıcı bir sahne “En başından bana her şeyi anlatacaksın! Sen kimsin?” - Sayfa 3

Yasemin’in Fidan’a hesap sorduğu gerilim dolu sahnede iki kadının başına acı bir olayın geldiği ve bu sebepten dolayı polise yakalanma korkusu yaşadıkları anlaşılıyor. İki kadının yollarının nasıl kesiştiği, başlarına neler geldiği akıllarda soru işaretleri oluştururken; hepsinin cevabı büyük bir merakla bekleniyor.

Ne Gemiler Yaktım’dan çarpıcı bir sahne “En başından bana her şeyi anlatacaksın! Sen kimsin?” - Sayfa 4

Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstlendiği, hikayesi ve senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt’a ait olan ‘Ne Gemiler Yaktım’ın başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alırken dizide bu isimlere Nazmi Kırık, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Züleyha Yıldız, Melisa Duru Ünal, Onur Dikmen, Ata Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ile usta oyuncular Macit Koper ve Çiğdem Selışık Onat eşlik ediyor.