Anasayfa /  Spor

Murat Ülker'den Arjantin-Fransa maçında dikkat çeken Fenerbahçe paylaşımı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu üyesi Murat Ülker Katar'daki Arjantin-Fransa şampiyonluk maçını stattan izledi. Türk Milli Takımı forması giyerek gittiği şampiyonluk maçında Murat Ülker' paylaştığı videoda 'Yaşa Fenerbahçe' sloganı attı. İşte o anlar..

Abone ol
Abone ol 19 Aralık 2022 11:05

Yıldız Holding Yönetim Kurulu üyesi Murat Ülker Katar'daki Arjantin-Fransa şampiyonluk maçını stattan izledi. Türk Milli Takımı forması giyerek gittiği şampiyonluk maçında Murat Ülker' paylaştığı videoda 'Yaşa Fenerbahçe' sloganı attı. İşte o anlar..

Yıldız Holding Yönetim Başkanı Murat Ülker kendi internet sitesinden Dünya Kupası izlenimlerini paylaştı. Katar'daki şampiyonluk maçını staddan izleyen Murat Ülker bir de tribünden videosunu paylaştı.

Milli Takım forması ile maça giden Murat Ülker göğsündeki ay yıldızı gösterip 'Yaşa Fenerbahçe" sloganı attı. Murat Ülker bilindiği gibi Fenerbahçe takımı tutuyor. 

Ayrııca Murat Ülker Dünya Kupası izlenimlerinde dikkat çeken notlara yer verdi.

“Bu kupanın bir başka galibi de Katar oldu” diyen Ülker, “Katar hepimizi eğitti. Katar artık nerede, kimler ne yapar, ne giyer, yer/içer hepimiz biliyoruz” ifadelerini kullandı. 

İşte o yazı:

Müthiş eğlendik. 

Arjantin kazandı.


Fransa’nın her şeyi vardı, ama şansı yetmedi. Zaten Fransa’nın skoru eşitlemesiyle işin penaltılara kalacağı anlaşılmıştı.

Şimdiye kadar seyrettiğim en iddialı ve zevkli finaldi. Tabii bizim üçüncülüğümüz haricinde …

Farklı ülkeler, takımlar yarıştı ama

“MESSİ ŞAMPİYON” diyebiliriz. 

Zira üstadın telaşsız soğukkanlı hali, topun nerede olacağını önceden biliyor olması ve babacanlıkla takıma abilik yapması seyrederken duygulandırdı beni…

Şampiyon Messi ve çocuklar diyebilir miyiz. Çünkü Messi ilk dünya kupasında oynadığında bugün milli forma giyen Arjantin’li oyuncuların yaşları:

Dibu Martínez: 13

Nahuel Molina: 8 

Jahre Cuti Romero: 8

Nico Otamendi: 18

Marcos Acuña: 14

Rodri De Paul: 12

Enzo Fernández: 5

Alexis Mac Allister: 7

Ángel Di María: 18

Julián Álvarez: 6

Hepsi büyüdüler ve bugün gerçekleştirdiklerine bakınız. 


Tabii bu kupanın bir başka galibi de Katar oldu. 

Katar hepimizi eğitti. Katar artık nerede, kimler ne yapar, ne giyer, yer/içer hepimiz biliyoruz.

Katar artık bir turistik destinasyon. Hele elindeki doğal kaynaklarla yakında bir Dubai rakibi ve alternatifi olacaktır. Gerçi az da yatırım yapmadılar. Bakalım bu zeki hamleleri ne kadar kalıcı ve sürdürülebilir olacak. 

Mesela stadyumları ileride nasıl değerlendirecekler.

Mesela en eski olanı, 974 adet (Katar tlf kodu) konteynerden yapılmış olan sökülüyor, Fas’a nakledilecekmiş. Herhalde hediyedir, malumunuz mükrimler. 

Ben ise hemen yarın sabah piyasaya çıkıp goyamı yapıp, hem Katar hakkında kendimi güncelleyecek hem de yeni planlar yapacağım. Zaten bugün de maç harici bazı global fırsatları görüştük, katılan beynelmilel zevat ile…

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Murat Ülker (@mu_ulker)'in paylaştığı bir gönderi

 

Yorumlar