Anasayfa /  Magazin

Murat Dalkılıç'tan 'eşcinsellik' açıklaması

Murat Dalkılıç, Berfu Yenenler'in YouTube programına katıldı. 'Beni bir ara gay zannediyorlardı' diyen Dalkılıç, eşcinsellik açıklamasıyla gündem oldu.

Abone ol
Abone ol 12 Ekim 2020 17:03

Murat Dalkılıç, Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'in YouTube programına katıldı. Dalkılıç, eşcinsellik itirafıyla dikkatleri üzerine çekti.

Berfu Yenenler, YouTube'da yeni bir programa başladı. Yenenler'in Ünlü Dedikodusu adlı programının ilk konuğu da Murat Dalkılıç oldu. Dalkılıç, "Kendi hayatımla bağlantılı kişiler hakkında çok iyi dedikodu yapıyorum" dedi. 

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile ilişkisini noktaladıktan sonra Instagram üzerinden kızlardan çok mesaj geldiğini de sözlerine ekledi. Şarkıcı programda "Sana kendimle ilgili bir dedikodu vereceğim" diyerek bir de itirafta bulundu.

'Beni bir ara gay zannediyorlardı'

Yaşadığı ilişkilerine dikkat edilmediğini söyleyen Dalkılıç, insanların bir dönem kendisini eşcinsel zannettiklerini şu sözlerle anlattı:

'Beni bir ara gay zannediyorlardı. Evlilik ve ilişkiler fark etmez onlara göre biseksüelim ben. Öyle söylüyorlardı sürekli. Bir gün hatta İzmir’de bir üniversiteye söyleşiye gitmiştim. Salon doluydu, şaşırdım. Dedim ki kendi içimden ‘ne anlatabilirim ki bu kadar'' dedi.

Dalkılıç, 'Sonrasında salona dönerek, 'en iyisi siz bana soru sorun’ dedim. Bir kişi elini kaldırdı ve başka bir ünlü erkeğin ismini vererek ‘aranızda ne var’ diye sordu. Bütün salonla birlikte ben de güldüm. Çok ilginç insanlar gerçekten. Komik gerçekten ne diyebilirsin ki' ifadelerini kullandı.

Yorumlar