Anasayfa /  Medya /  Dizi

Mükemmel Eşleşme 5.Bölüm izle | Mükemmel Eşleşme 5.Bölüm 2. Fragmanı izle

Mükemmel Eşleşme 5.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Mükemmel Eşleşme 5.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mükemmel Eşleşme dizisinin yeni bölümü 13 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 13 Ağustos 2022 17:40

Mükemmel Eşleşme 5.Bölüm izle | Mükemmel Eşleşme 5.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mükemmel Eşleşme 5.Bölümde de ekrana kitleyecek

MÜKEMMEL EŞLEŞME 5.BÖLÜM İZLE

MÜKEMMEL EŞLEŞME YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kerem'in, uzun zaman önce onu terk edip İngiltere'ye yerleşen eski sevgilisi Ece, Türkiye'ye döner. Ece, Kerem'i hiç unutamamış, hatta onu terk ettiği için çok pişman olmuştur. Zamanla bu durum Ece'nin, Kerem'i büyük bir takıntı haline getirmesine sebep olmuş ve Ece gözü kara bir aşık haline dönüşmüştür. Ece'nin şu an tek bir derdi vardır. Kerem'e yeniden kavuşmak. Ece, Kerem'in hayatına yeniden girmek için çok büyük ve tehlikeli bir plan yapmıştır. Öte yandan gizemli bir adam mahalleye gelir ve devamlı Firuze ve Cevat'ın evini gözetlemeye, aileyi takip etmeye başlar. Gizemli adam hiç kimseyle konuşmuyor ve kimseyle göz göze gelmiyordur. Adamın amacı merak konusudur.

MÜKEMMEL EŞLEŞME SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar