Anasayfa /  Güncel

Müjdat Gezen, Uğur Dündar’ın bal mumu heykeli ile ekrana çıktı

Uğur Dündar ile Demokrasi Arenası programının yayın yasağı nedeniyl Müjdat Gezen, aynı saatlerde çıktığı programda Uğur Dündar'ın bal mumu heykeli ile konuştu.

Abone ol
Abone ol 12 Şubat 2022 00:36

5 haftalık yayın yasağı nedeniyle 4 Şubat 2022’de yayınlarına ara verilen Uğur Dündar ile Demokrasi Arenası programının yayınlandığı saatlerde Müjdat Gezen'den ilginç bir protesto geldi.

UĞUR DÜNDAR'IN BAL MUMU HEYKELİ İLE PROGRAM YAPTI
Uğur Dündar’ın balmumu heykeli ile Demokrasi Marenası adıyla program yapan Müjdan Gezen, 10 dakika süren soruları ve anlatılarıyla bal mumu heykele karşı konuştu:

"Bugünkü konuğum, Uğur Dündar. Bu gece ona sayın ya da beyefendi diye hitap etmeyeceğim, Çünkü yarım asırı aşkın dostluğumuz var.  İlk defa ayak ayak üstüne attığını gördüm, Sen, seyircinin karşısında bugüne kadar hiç ayak ayak üstüne atmadın. Ayağını indirmek için dört kişi çalıştı. Başaramadı. Yılmaz Büyükerşen’e danışacaktım, nasıl yapabiliriz diye. İmkanı yok, onun anatomik, böyle dedi. Uğurcum diyorum ki bugün geyiklerden bahsetelim. Mesela ben Ren geyiklerini merak etmişimdir. Bizim geyiklere benzemez..”

Yorumlar