Anasayfa /  Foto Galeri

Müge Anlı'dan bacaklarına bakan tacizci adama çok sert tepki! İşte o anlar...

Kendisinden yaşça büyük kadınlara cinsel organını göstererek taciz eden ve çirkin mesajlar atan Sinan Sardoğan hakkındaki iddialar Müge Anlı'yı çileden çıkardı. Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın bacaklarına baktığını fark edince sert çıktı. İşte yaşanan o anlar...

Müge Anlı'dan bacaklarına bakan tacizci adama çok sert tepki! İşte o anlar... - Sayfa 1

Müge Anlı, kendisinden yaşça büyük kadınları taciz eden Sinan Sardoğan'a tepki gösterdi. Arife Gökçe'nin kaybolmasında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan'ın tutarsız yanıtları hem izleyicileri hem de Müge Anlı'yı bezdirdi. Müge Anlı sorularına kaçak yanıt veren Sinan Sardoğan'a "Bacaklarıma bakma yararım senin beynini!" diyerek tepki gösterdi.

Müge Anlı'dan bacaklarına bakan tacizci adama çok sert tepki! İşte o anlar... - Sayfa 2

Müge Anlı'nın kayıp Arife Gökçe olayının baş şüphelisi Sinan Sardoğan'a sarf ettiği sözler programa damga vurdu. ATV'de canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortam bir anda gerildi. Çok sayıda kadın canlı yayına bağlanarak Sinan Sardoğan'ın tacizci olduğunu iddia etti. Sardoğan ise Arife Gökçe olayına ilişkin verdiği çelişkili ifadelere rağmen iddiaları yalanladı. Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ı uyardı.

Müge Anlı'dan bacaklarına bakan tacizci adama çok sert tepki! İşte o anlar... - Sayfa 3

MÜGE ANLI'DAN TACİZCİ ADAMA UYARI
Arife Gökçe'ye taciz içerikli mesajlar atan Sinan Sardoğan'a art arda sorular soran Müge Anlı sonunda çileden çıktı.

Müge Anlı'dan bacaklarına bakan tacizci adama çok sert tepki! İşte o anlar... - Sayfa 4

BACAKLARINA BAKTIĞINI FARK EDİNCE SERT ÇIKTI
"Yine soruyorum, ne işin vardı bu mahallede. Tayfun'un 'Annemle konuşma ona mesaj atma' demisine rağmen hala daha onun mahallesine niye gidiyorsun?" diye soran Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın bacaklarına baktığını fark edince sert çıktı.