Anasayfa /  Foto Galeri

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi! Aleyna’nın ölmeden önceki çığlıkları kan dondurdu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dakika Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü ve Ümitcan Uygun olayı gelişmesi!

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi! Aleyna’nın ölmeden önceki çığlıkları kan dondurdu! - Sayfa 1

3 Haziran'da evinde ölü bulunan, Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen'in ailesi, otopsi raporunun çıkmasının ardından ATV'de yayımlanan Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Aleyna Çakır’ın tırnaklarında erkek DNA’sına ait kalıntıların bulunması genç kızın öldürülmüş olabileceği iddialarını güçlendirmişti. Aleyna Çakır olayıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Aleyna Çakır'ın eski komşusu, kavga sırasında çektiği ses kaydını canlı yayında dinletti.

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi! Aleyna’nın ölmeden önceki çığlıkları kan dondurdu! - Sayfa 2

ALEYNA ÇAKIR OLAYININ DETAYLARI 

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen’in ölümü ile ilgili dosyayı programına taşıdı.Programa katılan genç kızın ailesi, kızlarına şiddet uygularken çektiği görüntüleri sosyal medyaya paylaşan sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından öldürüldüğünü düşünüyordu. 

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi! Aleyna’nın ölmeden önceki çığlıkları kan dondurdu! - Sayfa 3

Müge Anlı'nın programına katılan aile, 8 Eylül Salı günü, Esen'ın 30 Haziran'da Ankara Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından hazırlanan otopsi raporunun sonuçlarını duyurdu. İki aydan uzun süre sonra ortaya çıkan rapora göre, intihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır'ın tırnaklarında erkek DNA'sı çıktı. Vajinal sürüntü örneğinde de en az birisi erkek genotipe sahip, birden fazla şahsa ait olabilecek karışım DNA profili tespit edildiği belirtildi.

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi! Aleyna’nın ölmeden önceki çığlıkları kan dondurdu! - Sayfa 4

GÖRGÜ TANIKLARININ ÜMİT CAN UYGUN İLE İLGİLİ İFADELERİ 
İsmini vermek isteyen bir seyirci yayına başlanarak olayla ilgili tanık olduklarını aktardı. Gece 23.000 civarı sokakta bir araba durduğunu aracın içinden Aleyna ve sevgilisinin indiğini Aleyna’nın ve sevgilisinin alkollü olduğu ve bağrıştıklarını gördüğünü bunun ölmeden bir gece önce olduğunu söyledi. Sevgilisinin Aleyna’nın ağzını kapatmaya çalıştığını sözlerine ekledi.