Anasayfa /  Güncel /  Gündem

Müge Anlı'da iddia! Gündeme oturan Sinan Sardoğan intihar mı etti?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen 64 yaşındaki Arife Gökçe'nin kaybıyla ilgili şüphe oklarının hedefindeki Sinan Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği iddia edildi. Arife Gökçe'nin kaybıyla ilgili verdiği çelişkili ifadelerle şüphe ve tepkilerin odağı olan Sinan Sardoğan, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz hafta 2016 yılında İstanbul Avcılar'da bir çocuğa cinsel saldırı iddiasıyla tutuklanmıştı. İşte 'Sapık Sinan'ın intihar iddialarıyla ilgili merak edilenler...

Abone ol
Abone ol 16 Ocak 2023 19:08

64 yaşında yaşındaki Arife Gökçe'nin kaybolmasının işlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şüphe oklarının hedefi olan Gökçe'nin köylüsü Sinan Sardoğan, 2016 yılında İstanbul Avcılar'da küçük cocuğa cinsel saldırı iddiasıyla ilgili Sinan Sardoğan tutuklandı. Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği iddia edildi. Peki, Sinan Sardoğan intihar mı etti? İşte merak edilen detaylar...

MÜGE ANLI'YA İTİRAF

Sapık mesajları ortaya çıkan Sinan Sardoğan, Müge Anlı'nın pazartesi günü yaptığı yayının finalinde itiraflarda bulundu. İddiasına göre o gün akrabası olan Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan ile Arife Gökçe'nin evine gittiler. Kadir "Arife yenge bir dışarı gelir misin' diye seslendi ve yaşlı kadın kapıya çıkınca ensesine odunla vurup bayılttı. Kadını kucaklayan Kadir, Mustafa Karaaslan'ın arabasına bindirip kaçırdı.

KAMERA ARKASINDA TECAVÜZ İDDİASI 

Sinan Sardoğan o gün hiç görmedim dediği Arife Gökçe'nin kaçırıldığını iddia edince Müge Anlı onunla kamera arkasında konuştu. Sinan Sardoğan'ın kayıt dışı yaptığı o konuşmada, Kadir ve Mustafa'nın kaçırdıkları Arife Gökçe'ye tecavüz ettiklerini öne sürdü. Sinan Sardoğan kendisinin onlarla gitmediğini ve kadına tecavüz etmediğini iddia etti.

İTİRAF MI İFTİRA MI? 

27 Aralık 2022 Salı tarihli yayında Müge Anlı kamera arkasındaki konuşmalara istinaden olayda ismi geçen Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan'ı yayına çıkardı. Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan tüm iddiaları yalanlarken, jandarmaya da çağrıldıklarını ve ifade verdiklerini anlattılar. Yayında Kadir Durmuş'un izah edemediği durumlar ortaya çıkarken, onun da bir başka kadını taciz ettiği ifşa oldu. Ancak Kadir ile Mustafa'nın olay günü Arife Gökçe'nin evine gittiklerine dair ne bir delil ne de tanık vardı. Kadir ve Mustafa ile yayında yüzleşen Sinan Sardoğan söylediği her şeyi bu kez inkar etti.

SİNAN'IN KIZ KARDEŞİ İSYAN ETTİ

Canlı yayına Sinan Sardoğan'ın evli olan kız kardeşi Serap Bayrak da bağlandı. Serap Bayrak, kardeşinin Arife Gökçe'yi taciz ettiğini öğrendiğini ve kendisine itirafta bulunduğunu söyledi. Kardeşi Sinan'a doğruları anlatması için yalvaran Serap Bayrak, "Annen yaşındaydı bunu nasıl yaparsın" diyerek ağladı. Sinan Sardoğan ise kız kardeşine yaptığı itirafları da reddetti.

ÇOCUKLARININ YANINDA DÖVMÜŞ 

Kemal Karaaslan canlı yayında Sinan Sardoğan'ın Arife Gökçe'den önce de kendi eşi Fatma Karaaslan'ı taciz ettiğini anlattı. Sinan, evli ve çocuklu Fatma Karaaslan'ın önce cinsel içerikli mesajlarla taciz etmiş. Kemal Karaaslan şikayetçi olunca karakolda ifadesi alınıp serbest bırakılmış. Ama Sinan sapkınlıklarına devam etmiş hatta daha ileri boyuta taşımış. Fatma Karaaslan'ı çocuklarının yanında dövmüş, annesinin başını yarmış.

SİNAN SARDOĞAN İNTİHAR MI ETTİ?

İstanbul Avcılar'da çocuğa cinsel saldırı iddiasıyla ilgili tutuklanan Sinan Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği iddiası sosyal medyada hafta sonu en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Ancak iddiayla ilgili resmi makamlardan veya Müge Anlı ile Tatlı Sert programından açıklama gelmedi.

Etiketler sinan sardoğan
Yorumlar