Anasayfa /  Foto Galeri

Müge Anlı şok oldu! Karısı pideciye kaçan adam yayında kriz geçirdi

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında kayıp eşi Zehra Kıyak'ı arayan Serkan Kıyak, pideciye kaçtığını itiraf eden eşiyle canlı telefon bağlantısı yaptı. Eşinin 'Hayır, dönmem' yanıtı duyan adam sinir krizi geçirerek kendini yerden yere vurarak Müge Anlı'yı bile şaşkına çevirdi.

Müge Anlı şok oldu! Karısı pideciye kaçan adam yayında kriz geçirdi - Sayfa 1

Tatlı Sert programının bugünkü canlı yayınında Müge Anlı'yı bile şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Kayıp eşini aramak için Müge Anlı’ya başvuran Serkan Kıyak, canlı yayında kendini yerden yere attı. Müge Anlı'nın bulduğu Zehra Kıyak eşiyle görüşmek istemediğini söyleyince de kıyamet koptu. Serkan Kıyak canlı yayında krizi girdi. 

Müge Anlı şok oldu! Karısı pideciye kaçan adam yayında kriz geçirdi - Sayfa 2

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. Yayına katılan Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak'tan günlerdir haber alamadığını söyledi. Serkan Kıyak, 4 gün önce Uşak'ta kaybolan eşi Zehra Kıyak'ı bulmak için yardım istemişti.   2 yıllık evliliklerinde eşinin birkaç kez başkalarıyla da görüştüğünü söyleyen Serkan Kıyak, başkaları tarafından kandırılıp götürüldüğünü iddia etti.

Müge Anlı şok oldu! Karısı pideciye kaçan adam yayında kriz geçirdi - Sayfa 3

Eşinin daha önce de başkalarıyla görüştüğünü söyleyen Serkan Kıyak, kandırılarak evden gitmiş olabileceğini iddia etti. Eşinin ölü mü diri mi olduğunu bilmediğini söyleyen Serkan Kıyak, canlı yayına gelen telefonla sinir krizi geçirdi.

Müge Anlı şok oldu! Karısı pideciye kaçan adam yayında kriz geçirdi - Sayfa 4

Zehra Kıyak pideci ile beraber olduğunu itiraf etti

Yayın sırasında Müge Anlı ekibi tarafından bulunan Zehra Kıyak, eşi ile görüşmek istemediğini, eşini sildiğini dile getirince Serkan Bey zaten pideciden şüphelendiğini, eşini defalarca affettiğini, eşinin hep kendisini aldattığını, neden yaptığını sorgulayıp eşinin dönüp gelmesini, o pidecinin 2 çocuğu olduğunu söyledi.