Anasayfa /  Foto Galeri

Müge Anlı programında ortalık karıştı!

Müge Anlı canlı yayınında Yeliz Kiviz stüdyoya girer girmez sevgilisine hakaret etmeye başladı. Sahte hocalık yaptığını iddia ettiği sevgilisiyle ilgili iddiaları ortalığı karıştırdı. Öfkesine hakim olamayan Yeliz Kiviz, ayakkabısını çıkararak sevgilisine fırlattı. Müge Anlı'da tansiyonun yükseldi anlarda güvenlik birimleri devreye girdi. Yeliz Kiviz'den Müge Anlı'da şok iddia: Her şey içtiğim o kahveyle başladı...O anlar kameraya böyle yansıdı...

Müge Anlı programında ortalık karıştı! - Sayfa 1

Müge Anlı canlı yayınında olay bitmiyor. Yeliz Kiviz, kendisine büyü yapıp dolandırdığını ileri sürdüğü sevgilisi Yadigar Kepçe ile canlı yayında yüzleşti. Yüzleşme sırasında ortalık karıştı. Yeliz Kiviz önce terliği fırlattı sonra ise fenalaştı.

Müge Anlı programında ortalık karıştı! - Sayfa 2

Üç çocuk annesi 44 yaşındaki Yeliz Kiviz, 22 Kasım Pazartesi günü İstanbul Pendik'ten kayboldu. İki buçuk yıldır birlikte yaşadığı sevgilisinden günlerdir haber alamayan Yadigar Kepçe, araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvurdu. Ancak kısa süre içinde sevgilisinin bulunduğu haberini alan Kepçe, beklediği mutlu sona kavuşamadı.

Müge Anlı programında ortalık karıştı! - Sayfa 3

AYAKKABISINI FIRLATTI

Müge Anlı tarafından bulunan Yeliz Kiviz, stüdyoya girer girmez kendisini arayan sevgilisine hakaret etmeye başladı. Sahte hocalık yaptığını iddia ettiği sevgilisinin kendisine de bir kahve içirerek büyü yaptığını söyleyen Kiviz, dilenerek elde ettiği parasını Yadigar Kepçe’nin yediğini ileri sürdü.

Müge Anlı programında ortalık karıştı! - Sayfa 4

Öfkesine hakim olamayan kadın, ayakkabısını çıkararak sevgilisine fırlattı. Müge Anlı ekibinin ve güvenlik birimlerinin devreye girdiği o anlarda iki sevgili arasında tansiyon yükseldi.

Yeliz Kiviz terliği fırlattıktan sonra ise fenalaştı.