Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

Motosiklette bulunan yemeği çalıp kaçtığı anlar kamerada!!

Motosiklette bulunan yemeği çalıp kaçtığı anlar kamerada! Niğde’de bir apartmana sipariş getiren motosikletli kurye, teslimat için apartmana girdiğinde yoldan geçen bir kişi motosiklette bulunan başka bir siparişi alarak kayıplara karıştı. Olay saniye saniye kameraya yansıdı!

Abone ol
Abone ol 05 Nisan 2021 15:17

Motosiklette bulunan yemeği çalıp kaçtığı anlar kamerada!

Niğde’de bir apartmana sipariş getiren motosikletli kurye, teslimat için apartmana girdiğinde yoldan geçen bir kişi motosiklette bulunan başka bir siparişi alarak kayıplara karıştı. Olay saniye saniye kameraya yansıdı!

Niğde’de bir apartmana sipariş getiren motosikletli kurye, teslimat için apartmana girdiğinde yoldan geçen bir kişi motosiklette bulunan başka bir siparişi alarak kayıplara karıştı.
Kebap dürümü çalan kişi ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, Merkez Kayabaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Motosikletli kurye bir siparişi apartmana çıkardı. Motosiklette kalan başka bir siparişi ise yoldan geçen kapüşonlu bir kişi motosikletten alarak kayıplara karıştı. Diğer siparişi müşteriye götüren kurye ise dürümü yerinde göremeyince şaşkınlık yaşadı.

Yorumlar