Anasayfa /  Foto Galeri

Motorin ve benzin fiyatına zam iddiası! 30 eylül benzin, motorin, LPG fiyatları

Benzin ve motorin fiyatında indirim ve zam haberleri peş peşe geliyor. Vatandaşlar 30 Eylül 2022 Cuma günü İstanbul, Ankara, İzmir LPG, mazot, akaryakıt, motorin ve benzin fiyatları düştü mü, yeni indirim geldi mi, 1 litre fiyatı ne kadar, kaç TL oldu?" sorularına yanıt aramaya başladı. Peki, Benzin fiyatı ne kadar, kaç TL oldu, indirim geldi mi, ne zaman gelecek? İşte detaylar...

Motorin ve benzin fiyatına zam iddiası! 30 eylül benzin, motorin, LPG fiyatları - Sayfa 1

Benzin ve motorin fiyatında indirim ve zam haberleri peş peşe geliyor. Vatandaşlar 30 Eylül 2022 Cuma günü İstanbul, Ankara, İzmir LPG, mazot, akaryakıt, motorin ve benzin fiyatları düştü mü, yeni indirim geldi mi, 1 litre fiyatı ne kadar, kaç TL oldu?" sorularına yanıt aramaya başladı. Peki, Benzin fiyatı ne kadar, kaç TL oldu, indirim geldi mi, ne zaman gelecek?

Motorin ve benzin fiyatına zam iddiası! 30 eylül benzin, motorin, LPG fiyatları - Sayfa 2

ABD HAM PETROLÜ 9 AYIN DİBİNDE!

Ham petrol fiyatı, birçok ülkede yapılan faiz artışlarının küresel enerji görünümüne ilişkin beklentileri kötüleştirmesiyle 4. haftayı da düşüşle tamamlamaya hazırlanırken, ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına geriledi.

Motorin ve benzin fiyatına zam iddiası! 30 eylül benzin, motorin, LPG fiyatları - Sayfa 3

MOTORİN VE BENZİN FİYATLARINA İNDİRİM GELECEK Mİ?

Petrol fiyatları bu haftaki düşüşünü sürdürürken ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına geriledi. Brent petrol fiyatlarında gözlemlenen gerilemenin ardından motorin fiyatı ve benzin fiyatlarına indirim beklentisi oluştu.

Motorin ve benzin fiyatına zam iddiası! 30 eylül benzin, motorin, LPG fiyatları - Sayfa 4

MOTORİN VE BENZİN FİYATLARINA ZAM İDDİASI!

Brent petrol fiyatlarında gözlemlenen gerilemeyle birlikte akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisi oluşmuştu. Sosyal medyada yer alan haberlere göre motorin fiyatı ve benzin fiyatlarına zam yapılacağı iddia edildi. Konuya ilişkin resmi bir açıklama bulunmuyor.