Anasayfa /  Foto Galeri

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı yeni mottosunu paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde ayrıldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı, hayatına devem ediyor. Şeyma Subaşı verdiği pozuyla yeni mottosunu paylaştı.

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı yeni mottosunu paylaştı! - Sayfa 1

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı yeni mottosunu paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde ayrıldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı, hayatına devem ediyor. Şeyma Subaşı verdiği pozuyla yeni mottosunu paylaştı.

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı yeni mottosunu paylaştı! - Sayfa 2

İlişkileri aylardır konuşulan Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi bir anda ayrılmış ve herkesi şoke etmişti. Subaşı "Ayrılık doğru nedeni bize kalsın" açıklamasında bulunmuştu. Ayrılık uzun sürmedi ve ikili barıştı.

Ayrılıklarıyla ilgili pek çok iddia ortaya atılan Subaşı ve Alsaloussi, Ibiza'daki tatillerine kaldıkları yerden devam ediyor. Şeyma Subaşı bir süre kendini evine kapadıktan sonra eski hayatına geri döndü.

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı yeni mottosunu paylaştı! - Sayfa 3

"DÜNDEN DERS AL, BUGÜNÜ YAŞA"
Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle birlikte tekne turuna çıkan ve takipçilerine "Her şey yolunda" mesajı veren Subaşı'ndan yeni fotoğraf geldi.

Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı yeni mottosunu paylaştı! - Sayfa 4

Tektaşını da takan Şeyma Subaşı, kiremit rengi bikinisi ile objektif karşısına geçti.

Kombinini güneş gözlüğü ve aksesuarları ile tamamladığı görülen Subaşı, gönderisinde, "Dünden ders al, bugünü yaşa, yarın için umutlu ol. Olduğum gibi davranıyorum ve hayatımı yüzde yüz yaşıyorum" ifadelerine yer verdi.