Anasayfa /  Foto Galeri

Meteoroloji'den bu illere Sağanak yağış ve Kuvvetli rüzgar uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ve Güneydoğu Anadolu ile yarın zamanla güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara’nın güneybatısında yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.

Meteoroloji'den bu illere Sağanak yağış ve Kuvvetli rüzgar uyarısı! - Sayfa 1

BÖLGELERİMİZDE HAVA
MARMARA
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra Bursa çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin güneybatı kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.

EDİRNE 20°C, 35°C
Parçalı bulutlu

İSTANBUL 24°C, 31°C
Parçalı bulutlu

KIRKLARELİ 21°C, 32°C
Parçalı bulutlu

KOCAELİ 23°C, 30°C
Parçalı bulutlu

EGE
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, İç Ege'nin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde Denizli, Uşak ve Burdur çevreleri ile Aydın ve Muğla'nın iç kesimleri, Manisa'nın doğusu, Afyonkarahisar'ın batısında yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

İZMİR 24°C, 34°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde iç kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KÜTAHYA 16°C, 27°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MANİSA 23°C, 36°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, doğu kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

MUĞLA 19°C, 32°C
Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji'den bu illere Sağanak yağış ve Kuvvetli rüzgar uyarısı! - Sayfa 2

AKDENİZ
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Batı Akdeniz, Adana'nın kuzeyi, K. Maraş'ın batısı, Osmaniye çevreleri ile Hatay kıyılarının yarın öğle saatlerinden sonra Bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde Isparta, Burdur ile Antalya'nın batısının iç kesimlerinde (Korkuteli, Elmalı, Döşemealtı), yarın öğle saatlerinden sonra Osmaniye ile Hatay kıyılarında yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA 24°C, 34°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, kuzey kesimleri yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA 25°C, 29°C
Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde batısının iç kesimlerinde (Korkuteli, Elmalı, Döşemealtı) yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

HATAY 24°C, 29°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, kıyılarının yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinden sonra kıyılarında yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

OSMANİYE 23°C, 31°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinden sonra yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji'den bu illere Sağanak yağış ve Kuvvetli rüzgar uyarısı! - Sayfa 3

İÇ ANADOLU
Parçalı bulutlu, bu akşam saatlerinde Konya'nın batı kesimleri, Ankara ve Sivas çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA 19°C, 32°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 19°C, 28°C
Parçalı ve çok bulutlu

KONYA 21°C, 31°C
Parçalı bulutlu, bu akşam saatlerinde batı kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SİVAS 14°C, 30°C
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

Meteoroloji'den bu illere Sağanak yağış ve Kuvvetli rüzgar uyarısı! - Sayfa 4

BATI KARADENİZ
Parçalı, zamanla yer yer çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU 13°C, 27°C
Parçalı, zamanla yer yer çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DÜZCE 18°C, 29°C
Parçalı bulutlu

KASTAMONU 13°C, 29°C
Parçalı ve az bulutlu

ZONGULDAK 19°C, 27°C
Parçalı bulutlu