İŞKUR Aracılığıyla 648 Şoför Alımı Yapılacak

Çok sayıda pozisyona yönelik personel alım ilanı yayımlayan İŞKUR üzerinde, yük taşıma şoförü pozisyonu için de ilanlar yayımlanmaktadır. 

İŞKUR Aracılığıyla 648 Şoför Alımı Yapılacak

Şuan itibariyle 648 kişilik yük taşıma şoförü kadrosuna alım gerçekleştirilecektir. Yapılacak alımlara yönelik ilanlar ve detayları İŞKUR web adresi üzerinde yayımlanmış durumdadır. 

Alımlarda çeşitli şehirlere yönelik ilanlar yayımlandığı için, ilanın yayımlandığı şehire kuruma ya da işletmeye göre adaylarda aranacak şartlarda değişiklikler yaşanacaktır. 

İlanlara başvuru yapacak adayların ilgili ilan bağlantılarında yer alan detaylara göz atması gerektiğinden, bu şartların dikkatlice okunmasında fayda görülmektedir. 

ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Şoför alımına başvuru yapacak adayların yük taşıma mesleğine ilişkin ehliyet ve sertifikalarının tam olması, sağlık problemlerinin bulunmaması, kamu haklarından mahrum olmaması, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, kendisine verilecek görevlerine yerine getirebilecek olması, sorumluluk bilinci yüksek olması ve yüksek memnuniyet odaklı çalışma anlayışının bulunması gerekmektedir. 

Başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR üyelikleriyle giriş yaparak tüm ilanlara ve detaylarına ulaşım sağlayabilirler. İŞKUR üyelikleri olmayan adaylar, bireysel olarak online şekilde başvuru yapabilirler. 

Başvurular İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden de yardım alarak oluşturulabilmektedir. Tüm başvuruların doğru şekilde gerçekleştirilebilmesi için üye profillerinin oluşturulması sırasında bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi gerekmektedir. İlana yönelik bağlantılara aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlar için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 12:46

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Erdoğan
İsmail Erdoğan - 3 ay Önce

Şimdi bu 648 Türkiye içimi sadece

Veysel yasar
Veysel yasar - 3 ay Önce

Issızım evlı uc cocugum var

Suat
Suat - 3 ay Önce

İşsizim çok zor durumdayım evliyim
Şofölük temizlik işi ne olursa yaparım yeterki sigotam olsun

Suat Arslanargun
Suat Arslanargun - 3 ay Önce

İşsizim iş arıyorum ve çok zor durumdayım evliyim

İşsizim isarıyorum
İşsizim isarıyorum - 3 ay Önce

İşsizim iş arıyorum tır şoförüyim yardımcı olursanız sevinirim

Osman aygün
Osman aygün - 3 ay Önce

Şöför temizlik her iş elimden gelir sigortalı iş arıyorum

Uğur çakır
Uğur çakır - 3 ay Önce

Şöfor E sınıfı bütün belgelerim tamam

SIRADAKİ HABER