Anasayfa /  Politika

Melih Gökçek canlı yayında açıkladı: Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek! video

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katıldığı canlı yayında Mansur Yavaş hakkında konuştu. Elinde belgelerin olduğunu iddia eden Gökçek, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek" dedi. Gökçek, 'Kim yolsuzluk yaptı diye anket yapsalar sonuç ne çıkar?' sorusuna 'Melih Gökçek' yanıtını verdi.

Abone ol
Abone ol 19 Mayıs 2022 02:00

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski başkan Melih Gökçek'in gündeminden düşmüyor.

GÖKÇEK'TEN DİKKAT ÇEKEN İDDİA

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında gazeteci Ahmet Hakan'ın sorularına yanıt veren Gökçek'ten Yavaş için dikkat çeken bir iddia geldi.

"ELİMDE BELGELER VAR, YAVAŞ'IN SİYASİ HAYATI BİTECEK"

Elinde belgeler bulunduğunu öne süren Gökçek, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek" dedi.

"YAVAŞ'IN YALAN SÖYLEDİĞİNİ KENDİ SESİNDEN İSPAT EDECEĞİM"

Gökçek, "Sizin programınızda ben bant gösteremiyorum. Ben başka bir televizyon programında Mansur Yavaş'ın yaptığı icraatlarla ilgili bantları göstereceğim. Yalan söylediğini birebir kendi sesinden ispat edeceğim. Millet görünce bunu böyle diyecek" ifadesini kullandı.

Melih Gökçek, Mansur Yavaş için ayrıca şu ifadeleri kullandı: "Size soruyorum 'bu adam ne yaptı' diye hiçbirşey diyorsunuz, birşey bilmediğiniz halde çok iyi biri diyorsunuz."

 

Etiketler Melih Gökçek
Yorumlar