Anasayfa /  Foto Galeri

Masterchef'de Ebru ve Emir'in kavga görüntüleri ortaya çıktı

Masterchef hız kesmeden devam ediyor. Bu akşam elenecek ismin belli olacağı Masterchef'te Ebru ve Emir'in arasında yaşanan gerginlik damga vurdu. Herkes kimin eleneceğini merak ederken Emir, Furkan ve Ebru adeta birbirine girdi. Sosyal medyada da oldukça konuşulan Masterchef gergin anlara sahne oldu.

Masterchef'de Ebru ve Emir'in kavga görüntüleri ortaya çıktı - Sayfa 1

Masterchef'te bu akşam yaşanan gerginlik eleme öncesi herkesi şoke etti. Görüntülerin ortaya çıktığı Masterchef'te Emir ve Ebru arasında yaşanan gerginlik şeflerin de gündemine oturdu.

Masterchef'de Ebru ve Emir'in kavga görüntüleri ortaya çıktı - Sayfa 2

MasterChef Türkiye'de 6. haftanın eleme oyunu başlamadan önce, arkadaşlarını balkondan takip eden Emir ve Ebru arasında gerilim yükseldi. Emir'in Ebru'yu eleştirmesi nedeniyle gerilim had safhaya çıktı.

Masterchef'de Ebru ve Emir'in kavga görüntüleri ortaya çıktı - Sayfa 3

Emir, Ebru'nun kendisine yumruk atacağını söylemesi üzerine Ebru'dan açıklama geldi. Ebru, Emir'in üstüne yürüdüğünü kabul etti. Emir ile Ebru arasındaki tartışma Furkan'a da sıçradı.

Masterchef'de Ebru ve Emir'in kavga görüntüleri ortaya çıktı - Sayfa 4

Furkan'a tepki gösteren Ebru, "Düzgün konuş benimle. Şeflerin dışınızda burayla ve yemeğimle ilgili kimseye bir şey söyletmem." dedi.