Anasayfa /  Foto Galeri

MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek'ten üzen haber!

MasterChef yarışmasının İtalyan şefi Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanıyor. Zanna’nın, Etiler’de yaşadıkları evden taşınarak, kendine ayrı bir ev tuttuğu iddia edildi.

MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek'ten üzen haber! - Sayfa 1

MasterChef yarışmasının sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanıyor. Zanna, Etiler'de yaşadıkları evden taşınarak, kendine ayrı bir ev tuttu.

MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek'ten üzen haber! - Sayfa 2

Hürriyet'in haberine göre; Seyahat amaçlı geldiği Türkiye'de Tuğçe Demirbilek'le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, sempatikliğiyle kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmuştu.

MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek'ten üzen haber! - Sayfa 3

2012 yılında evlenen ve 2013'te oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına alan çift, şiddetli geçimsizlik nedeniyle geçtiğimiz günlerde evlerini ayırmış. Birlikte yaşadıkları Etiler'deki evinden ayrılan İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yine Etiler'de ayrı bir eve çıkmış.

MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek'ten üzen haber! - Sayfa 4

Henüz boşanma davası açmayan ikili, temmuz ayında birlikte tatil yapmıştı. O günden beri sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşmayan çiftin neden ayrıldığı şimdilik bilinmiyor.