Anasayfa /  Foto Galeri

Marmara yağışlarla boğuşuyor! İşte 1 Eylül Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Ege, (Sinop hariç) Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nun kuzeybatısının yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Marmara yağışlarla boğuşuyor! İşte 1 Eylül Hava Durumu - Sayfa 1

UYARILAR

Bu akşam saatlerinde Bilecik, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük Kastamonu ve Eskişehir ile Bursa’nın doğu çevreleri ve Ankara’nın Nallıhan ilçesinde görülecek yağışların yerel kuvvetli olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu ağışı, hortum oluşma riski ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Marmara yağışlarla boğuşuyor! İşte 1 Eylül Hava Durumu - Sayfa 2

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusu ile Kırklareli ve Tekirdağ çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu akşam saatlerinde Bilecik, Yalova, Kocaeli ve Sakarya ile Bursa'nın doğu ilçelerinde görülecek sağanak yağışların yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

BURSA 20°C, 30°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde doğu çevreleri yer yer kuvvetli olmak üzere, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EDİRNE 21°C, 35°C

Parçalı yer yer çok bulutlu, güney çevreleri akşam saatlerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İSTANBUL 22°C, 30°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KOCAELİ 22°C, 31°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EGE

Parçalı bulutlu, bu akşam Manisa'nın kuzey ve doğu ilçeleri ile Kütahya çevrelerinin, yarın (Perşembe) öğleden sonra bölgenin iç kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR 17°C, 31°C

Parçalı zamanla yer yer çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğleden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DENİZLİ 22°C, 33°C

Parçalı zamanla yer yer çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğleden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İZMİR 24°C, 31°C

Parçalı bulutlu

MUĞLA 17°C, 33°C

Parçalı ve az bulutlu

Marmara yağışlarla boğuşuyor! İşte 1 Eylül Hava Durumu - Sayfa 3

AKDENİZ

Az bulutlu ve açık, yarın (Perşembe) öğleden sonra Batı Akdeniz'in parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Doğu Akdeniz’in Toroslar kesiminde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

ADANA 23°C, 37°C

Az bulutlu ve açık

ANTALYA 22°C, 28°C

Az bulutlu ve açık, yarın (Perşembe) öğleden sonra iç ve batı kesimleri parçalı bulutlu

HATAY 23°C, 34°C

Az bulutlu ve açık

ISPARTA 14°C, 31°C

Az bulutlu ve açık, yarın (Perşembe) öğleden sonra parçalı bulutlu

İÇ ANADOLU

Az bulutlu ve açık, bölgenin kuzey kesimleri parçalı bulutlu, bu akşam saatlerinde ve yarın (Perşembe) öğleden sonra Ankara'nın kuzeybatı çevreleri ile Eskişehir'in yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; yarın (Perşembe) öğleden sonra bölgenin doğu kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

ANKARA 19°C, 32°C

Parçalı bulutlu, bu akşam ve yarın öğle saatlerinden sonra kuzeybatı çevreleri yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışların bu akşam Nallıhan çevrelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

ÇANKIRI 16°C, 36°C

Parçalı bulutlu, batı çevreleri bu akşam ve yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 19°C, 30°C

Parçalı bulutlu, bu akşam ve yarın (Perşembe) öğleden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Bu akşam beklenen yağışların yerel kuvvetli olması bekleniyor.

KONYA 16°C, 34°C

Az bulutlu ve açık

Marmara yağışlarla boğuşuyor! İşte 1 Eylül Hava Durumu - Sayfa 4

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin (Sinop dışında) yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu çevrelerinde bu akşam görülecek sağanak yağışların yerel kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU 18°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Bu akşam saatlerinde görülecek yağışların yerel kuvvetli olması bekleniyor.

DÜZCE 22°C, 30°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Bu akşam saatlerinde görülecek yağışların yerel kuvvetli olması bekleniyor.

KASTAMONU 18°C, 30°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Perşembe) öğleden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Bu akşam saatlerinde görülecek yağışların yerel kuvvetli olması bekleniyor.

SİNOP 25°C, 32°C

Parçalı bulutlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA 20°C, 38°C

Parçalı bulutlu

ARTVİN 25°C, 36°C

Parçalı bulutlu

ÇORUM 15°C, 35°C

Parçalı bulutlu

SAMSUN 23°C, 30°C

Parçalı bulutlu