Cem Yılmaz Twitter'dan isyan etti '' O kadar güldürmüyorum''

Karakomik Filmler'i görücüye çıkarmaya hazırlanan ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan, yakınlarına stand-up gösterisi için espriyle karışık tepki geldi.

Cem Yılmaz Twitter'dan isyan etti '' O kadar güldürmüyorum''

Diamond Elite Platinum Plus gösterisinin Mart ayı biletleri çıktığı anda tükenen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından gösteriye gelmek isteyenler hakkında uyarılarda bulundu.  4 bin liraya kadar karaborsaya düşen bilet fiyatları hakkında uyarılarda bulunan Cem Yılmaz, yakın çevresine de tepki gösterdi.

Normalinin 20 katı olarak karaborsada satışa çıkan biletler hakkında "O kadar güldürmüyorum" diyen Cem Yılmaz, kendisinden davetiye isteyen eşine dostuna şakayla karışık tepki gösterdi. İşte Cem Yılmaz'ın gösterisi hakkında yaptığı açıklamalar:

Mart ayı biletleri tükenen, nisan ayı biletleri cuma günü satışa çıkacak olan Cem Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: "Önemli bir duyuru. Yeni Gösterinin biletleri ile ilgili; Sevgili arkadaşlar Biletix'in dışında lütfen bilet almayın. Sahte olma ihtimali olan, illegal biletlere yüksek ücretler ödemeyin her ayın bir gösterisi tüm yerler neredeyse yarı fiyatına evet çabuk tükeniyor doğru"

SİZDEN RİCAM
Ancak sebepsiz karaborsa bilete dünyanın parasını vermeyin. Bu benim size samimi uyarım. Bu tip karaborsa işlerini takip etmeye engellemeye tek başımıza gücümüz yetmiyor! Lütfen talep etmeyin ve pahalı bileti yaşatmayalım sizden ricam budur."

1500 LİRALIK GÜLDÜRMÜYORUM
"Gösterinin orijinal biletleri Biletix'de. Cuma günü nisan ayı için çıkacak. İlginize tesekkür eder, lütfen uyanık olalım derim. 1500 liralık güldürmüyorum bunu benden duyun, böyle bi bilet fiyatı görüyorsanız biri kesin sizi kandırıyodur."

mart4.png

BENİM KINA GECEM DEĞİL
Ayrıca gösteri için kendisinden bilet isteyen yakınlarına tepki gösteren Cem Yılmaz, "Gösteri için yer isteyen eş dost a da bir notum var. Bu benim nişanım,kına gecem değil. Sizi davet edemem. İş bu. Ben sizin iş yerinize geliyor muyum ya Allah Allah." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER